ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Koltuk Şalı ile Ortamın Havası Değişiyor

Koltuk şalları salonlarımızı güzelleştiren detaylardan biridir.  Koltuğun üzerinde serilen  koltuk şalı koltuğun daha şık görünmesine yardımcı olurken dekorasyon bütünlüğünün sağlanmasında da etkilidir. Pamuklu koltuk şalları ile yumuşacık bir doku hissine ulaşırsınız ve konforlu bir deneyimi de beraberinde kazanmış olursunuz. 

Bir çok işlevi yerine getiren koltuk şalları, son zamanların yükselen ev tekstili ürünleri arasındadır. Günlük kullanımdan özel günlere kadar kullanabileceğiniz onlarca koltuk şalı modeline Ecocotton kalitesiyle erişebilirsiniz.

Koltuk Şalının Kullanım Alanları Nelerdir?

Koltuk şalları, son zamanlarda oldukça popüler olan ürünlerdir. Battaniye ve koltuk örtüsünün tüm avantajlı özelliklerini bir araya getiren bir üründür. Battaniye gibi ısınma amaçlı kullanabilir veya  koltuk örtüsü gibi koltuklarınızı koruyarak aynı anda  yeni bir görünüm katabilirsiniz. Film gecelerinde üstünüze alabileceğiniz ve koltukta geçireceğiniz vakti keyifli hale getiren koltuk şallarına Ecocotton güvencesi ile sahip olabilirsiniz.

Koltuk Şalı Nasıl Örtülür?

Koltuğunuzun şekline göre koltuk şalı örtme şeklini değiştirebilirsiniz. Koltuğunuz L seklinde ise koltuk şalını kısa kenarın baş kısmından oturma kısmına kadar örtebilirsiniz. Bu örtme yönteminde  kullanacağınız koltuk şalı uzun olmaktadır. Daha kısa bir şal modelini koltuk kenarından sarkıtarak da şık bir görünüm elde edebilirsiniz. 

Koltuğunuz puf gibi daire şeklinde ise koltuk örtüsünü tamamen kapatacak şekilde veya uçlarından katlayarak üçgen şekline getirip örterek kullanabilirsiniz. Dikdörtgen veya kareye yakın bir koltuk modeli ise yine baş kısmından başlatarak koltuğun çeyreğini kaplayacak şekilde oturma yerinin altına kadar örterek kullanabilirsiniz. İlla açık bırakmak diye bir zorunluluk yok. Dilerseniz koltuk örtünüzü koltuğunuzun kendi kumaşını tamamen kapatacak şekilde de örterek kullanabilirsiniz. Üstelik koltuğunuzu tamamen  örtmek evinizin dekorasyonunu tamamen değiştirecektir. 

Eski veya sıkıldığınız koltuklarınızı throw model veya etnik koltuk şalı modelleri ile örterek yeni bir koltuk yaratabilirsiniz. İstediğiniz renk ve desenleri ile koltuk şalı modelleri koltuğunuzu çekici hale getirmenin en iyi yoldur.

Koltuk Şalı Nasıl Temizlenir?

Koltuklar evlerimizin en sık kullanılan bölümlerinden biridir. Özellikle kalabalık ve çocuklu ailelerde koltuk şalları daha sık kirlenecektir. Koltuk şallarınızı iki yöntemden biri ile yıkayarak temizleyebilirsiniz. İlk yöntem makinada yıkamaktır. Ürününüzün kumaşına göre uygun olan ayarı kendiniz belirleyebilir ve eğer varsa ürünü aldığınızda üzerinde bulunan kullanma kılavuzlarından öğrenebilirsiniz. Ürününüz pamuklu  ise 40 derecelik hassas yıkama programı yeterli olacaktır. Isı yükseldikçe pamuklu ürünlerde çekme ve dokusunda sertleşme olacağı için bu detaya dikkat edilmelidir. 

Bir diğer yöntem ise elde yıkamadır. Sıcak suyun pamuklu ürünlere zarar verdiğini belirtmiştik. Bu sebeple elde yıkamada kullanılacak su ılık olmalıdır. Yıkama sonrasında kurutma işlemi varsa kurutma makinasında hassas veya pamuklu ayarında eğer yoksa hava alacak bir yerde kurutulmalıdır.

Koltuk Şalı Fiyatları Nelerdir?

Hayal ettiğiniz koltuk şalı modelleri ve fiyalarına www.ecocotton.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. %100 organik pamuk kullanılarak üretilen koltuk şalı modelleri hem sizin hem de sevdiklerinizin sağlığı için en iyisidir. 

Devamı için tıklayınız
Gizle
Son Ziyaret Edilen Ürünler
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR