Genç Bornoz

Bornozlar hemen hemen her gencin sahip olduğu banyo sonrası ürünleridir. Sıcak bir duş sonrası giyebileceği genç bornoz modelleri le konforu ve sıcaklığı aynı anda bulabilirsiniz. Onlarca model arasından dilediğiniz renk ve  desendeki %100 pamuk genç bornoz çeşitlerine Ecocotton güvencesi ile ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin ilk organik ev tekstil markası olan Ecocotton, sizin ve ailenizin sağlığını düşünürken çevreye asla zarar vermez.

Sizin için En Doğru Bornoz Seçiminde Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bornoz alırken görüntüsüne veya fiyatına aldanmamak gerekmektedir. Bornoz alırken şunlara dikkat edilmelidir;

  • 1 Ölçü

Bornozlar normal beden ölçülerimizden daha farklıdır. Alacağımız bornozun ölçülerini mutlaka kontrol etmelisiniz. Eğer kendi beden ölçülerinizi bilmiyorsanız, mezura yardımıyla ölçebilir ve beden tablosuna bakarak size en uygun bornoz ölçüsünü bulabilirsiniz.

  • 2 Kumaş

Bornozlar duş sonrası tenimize temas eden ürünlerdir.  Bu sebeple kumaşın pamuklu olması tercih etmelisiniz. Pamuklu ürünler hem vücudunuzu sıcak tutar hem de  yumuşak dokusuyla hoş bir  his verir.  Bu sebeple pamuklu sürdürülebilir çevre dostu genç bornoz tercih edebilirsiniz.

  • 3 Kalite

Kalite  birçok  üründe olduğu gibi bornozlarda da önemli bir satın alım sebebidir.  Kalitesiz bir bornoz tercih ettiğinizde hem dokusu hem de kullanım süresi sizi hayal kırıklığına uğratabilir.  Bu sebeple genç bornoz modelleri arasından kaliteli olduğuna emin olduğunuz ürünleri tercih etmelisiniz.

  • 4 Detaylar

Bir bornoz seçiminde detaylar oldukça önemlidir.  Bornozda yer alan cepler, kemer, kapşon bornozun kullanımını kolaylaştırdığı gibi duş sonrası keyfini de arttırmaktadır. Duştan çıkarken tarak, toka gibi eşyalarınızı ceplerinize koyabilirsiniz. Saç havlusu kullanmayı veya duş sonrası saçlarınızı kurutmayı sevmiyorsanız kapşonlu bornoz modellerini tercih edebilirsiniz. Gelelim kemer detaylarına, bornozların çoğunda kuşak şeklinde kemerler bulunmaktadır. Fakat kullanım kolaylığı açısından düğmeli ve fermuarlı bornozlar da tercih edilmektedir. Bu ve bunun gibi bir çok detay bornozlarda mevcuttur. Siz de inceleyerek size en çok hitap eden genç bornoz modelini  bulabilirsiniz.

  • 5 Renk

Bornozlar  uzun yıllar  kullanılan ürünlerdir. Bu sebeple renk seçimi oldukça önemlidir. Sıkılmayacağınız ve hoşunuza giden renkler almalısınız. Özellikle beyaz, krem, gri  gibi renklerin uzun yıllar modası geçmeden kullanılmaktadır. Buna karşın daha canlı renkler seçerek de enerjinizi arttırabilirsiniz.

Neden Pamuklu Genç Bornoz Seçmelisiniz?

Ecocotton genç bornoz takımları %100 organik pamuktan zararlı kimyasallar kullanılmadan üretilmektedir.  İnsan sağlığına zarar vermediği gibi çevreye duyarlı olan ürünler seçmek çok önemlidir. Bir bornozda aradığınız her şey Ecocotton genç bornoz modelleri mevcuttur. %100 pamuklu yapısı sizi banyo sonrası terletmez, suyu çok hızlı emeceği gibi kurumayı daha da kolaylaştırır. Cildinize saf pamuğun dokunuşunu arzuluyorsanız sizler de genç pamuklu bornoz modellerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.      

Genç Bornoz Fiyatları Nelerdir?      

Eccotton güvencesiyle aradığınız genç bornoz modellerine en uygun fiyatlarla ecocotton adresimizden tek tıkla ulaşabilirsiniz. %100 pamuk genç bornozlar sizin ve sevdikleriniz için en iyisi...

 

 

Devamı için tıklayınız
Gizle
Son Ziyaret Edilen Ürünler
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR