ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Kırlent Kılıfı

Salonlarınızın en güzel aksesuarları elbette kırlentlerdir. Kırlent modelleri koltuklarınızı hem şık gösterir hem de hayal ettiniz tarzda görülmesine olanak sağlamaktadır. Peki kırlentlerimizin hem korunması hem de temizliğinin kolay olması için ne yapmamız gerekir? Bunun cevabı Ecocotton %100 pamuklu kırlent kılıfı ürünlerinde saklı...

Kırlentlerinize giydireceğiniz kırlent kılıfı modelleri ile aynı anda birden fazla kırtente sahip olacaksınız.  Sıkıldığınızda farklı bir model kılıf giydirerek adeta yeni bir kırlente sahip olacaksınız. Hem görünüş hem kullanış yönünden oldukça avantajlı olan dekoratif kırlent kılıfı modellerine Ecocotton güvencesi ile sahip olabilirsiniz.

Kırlent Kılıfı Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

• Kırlentlerinizin lekelenemesini önler. Kırlent kılıfları kırlentten çok daha kolay yıkanıp kullanılabileceği için oldukça avantajlıdır.

• Farklı kırlent kılıfı modelleriyle istediğiniz tarz kırlente sahip olabilirsiniz.

• İçeriğinde bulunan organik pamuk  yapısı ile dokunduğunuzda verdiği his yumuşacık olacaktır

• %100 organik olan kırlent kılıfları zararlı kimyasallar içermediği için bebek odalarında dahi kullanıma uygundur.

Kırlent Kılıfları Temizliğinin Püf Noktaları 

Kırlent kılıfını yıkamadan önce özelliklerine dikkat etmelisiniz.  Özellikle son zamanlarda popüler olan bohem kırlent kılıfı ve etnik desenli kırlent kılıfı gibi ürünler  oldukça hassastır. Bunun  sebebi  üretiminde kullanılan malzemenin pamuk olması ve pamuğun yıkama esnasında dikkat gerektiren bir malzeme olması yatmaktadır. Bu sebeple elde veya makinede yıkama yöntemlerinden hangisini kullanırsanız kullanın yüksek ısıdan kaçınmalısınız.  

Makinede 40 derece hassas program kullanırken, elde yıkamada ılık su yeterli olacaktır.  Kullandığınız yıkama yöntemine göre deterjanınızı belirlemelisiniz. Ürününüzü ağartıcı çamaşır suyu gibi güçlü kimyasallar kullanmamaya dikkat ediniz. Kurutma işleminde pamuklu ve hassas ayarı seçmelisiniz.  Düşük ısı ve hassas kurutma sonrasında ürününüz kırışmayacağı için ütüleme işlemi yapmanıza gerek yoktur. Tüm bunlara ek olarak kırlentlerinizi havalandırmak kötü koku oluşmasını engelleyecektir bu sebeple sıklıkla pencerelerinizi açarak havalandırma işlemi yapmalısınız.

Kırlent Kılıfı Ölçüleri Nelerdir?

Salonların en güzel aksesuarlarından olan kırlentler, uzun yıllar kullanım için tasarlanan ürünlerdir. Bu ürünleri korumak ve şık bir görnüm katmak için ise Ecocotton kırlent kılıflarını kullanabilirsiniz. Ecocotton kırlent kılıfı pamuksu dokusu, geniş renk yelpazesi ve püskül gibi detayları ile misafirlerinizi büyüleyecektir.  

Kırlent kılıflarının ölçüsünü yastıklar belirlemektedir. Evinizdeki yastık hangi boyuttaysa ona uygun kırlentin de boyutu aynı olmalıdır. Günümüzde farklı tarzlarda kırlent ölçüleri olmasına rağmen, standart kırlent ölçüleri de bulunmaktadır. Bu ölçüler kare 45x45 kırlent kılıfı ve 45x35 dikdörtgen şeklindedir. 45x45 ölçüleri en sık rastlanan kırlent kılıfı olmakla beraber 45x35 ölçüleri bel yastığı olarak da kullanılmaktadır.

Kırlent Kılıfı Fiyatları Nelerdir?

Koltuklarınızı yeni baştan yaratacak, salonunuza şıklık katacak kırlent kılıfları için Ecocotton adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Punch yastık kılıfı modellerinden etnik desenli kırlent modellerine kadar sizin için için en uygun ürünleri Ecocotton’da bulabilirsiniz. %100 organik pamuklu dokusu, hem dekorasyonu eşsiz bir şekilde tamamlayacak hem de sizin ve sevdiklerinizin sağlığını koruyacaktır.

Devamı için tıklayınız
Gizle
Son Ziyaret Edilen Ürünler
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR