Tek Kişilik Yatak Örtüsü

Rahat bir uyku çekmek Ecocotton organik pamuktan üretilmiş yatak örtüleri ile artık çok daha kolay. %100 organik pamuk kullanılarak üretilmesi, ürünün kalitesini artırdığı gibi doğaya ve iklime olan olumlu desteğiyle de öne çıkar. Ekolojik dengenin bozulmaya evrildiği günümüzde, canlıları ve doğayı da olabildiğince muhafaza etmek gereklidir. Ecocotton üzerine düşen görevi yerine getirerek tüm ürünlerinde tamamen organik ve sürdürülebilir pamuk kullanmaktadır. Organik pamuk, üretilirken içeriğinde bulunan doğal gübreler ile üretilir ve işlenirken doğaya hiçbir zarar vermemektedir. Herhangi bir alerjik reaksiyona neden olmadan nefes alabilen bir lif olma özelliği taşır. Sıvıyı hapsetmemesi, nefes alabildiği için yazları da gönül rahatlığıyla kullanımı birçok kişinin sıklıkla tercih sebebidir. Kokuyu da az çektiği için daha az yıkama gerektirir ve bu da su maliyetinden tasarruf etmenize yardımcı olacaktır.

Tek Kişilik Yatak Örtüsü Özellikleri

Tek kişilik yatak örtüsü, ister pike niyetine isterseniz de yorganın üstüne örtü olarak kullanıma uygundur. 180 x 240 cm boyutlarındadır. İlk organik ev tekstil üretimini gerçekleştiren Ecocotton, sizin ve sevdiklerinizin sağlığını güvence altına alırken bütçe tasarrufuna da katkı sağlar. Sürdürülebilir çevre dostu tek kişilik yatak örtüsü, organik olarak üretildiği için boya ve kimyasal malzemeler olmadan işlenmektedir. Bu da evde yaşayan insanlar ve hatta evcil hayvanları dahi olumsuz etkilere karşı korumaktadır. Diğer bir önemli faktör ise doğal kaynakların olabildiğince güvence altına alınmasını desteklemektir. Organik tarım, su kullanımı ve kirliliğini de en aza indirgediği için kullanılması en sağlıklı metotlardan biridir. Yumuşacık dokusu ile tek kişilik pamuklu yatak örtüsü, sizi bulutların üstünde uyuyormuşçasına bir uykuya hazırlar. Konfor alanı içinden çıkmadan ve sağlıklı bir uyku deneyimi gerçekleştirmek istiyorsanız Ecocotton’ın tek kişilik yatak örtüsü modellerine göz atmanızda fayda var. 40 derecede hassas yıkama özelliğinde yıkanırsa ürünün daha az hasar alarak uzun kullanım ömrü desteklenmiş olur. 

Organik Pamuktan Üretilen Tek Kişilik Yatak Örtüsü

Organik pamuk kullanımını artırmak, kendinizin, ailenizin ve sevdiklerinizin sağlığını güvence altına almak ve dünyanın korunmasına yardımcı olmak demektir. Yatak örtüleri farklı renk ve desenlere sahiptir. Çeşitlilik arasından kendi bütçenize ve zevkinize uygun olan modellere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ürünü satın alırken odanız ve dekorasyonunuz ile uyumlu olmasına özen göstererek seçim yapabilirsiniz. Organik pamuktan üretilen tek kişilik yatak örtüsü kullanarak ekolojik dengenin bozulmasının önüne geçilmesine yardımcı olabilirsiniz. İnsan sağlığını büyük ölçüde tehdit eden kimyasal ve organik olmayan maddeler, bir zaman sonra ciddi hastalıklara da neden olmaktadır. Bundan dolayı kullanıcıların çoğu artık daha sağlıklı ve doğal yollarla üretilen pamuklu tek kişilik yatak örtülerine yönelmektedir. 

Devamı için tıklayınız
Gizle
Son Ziyaret Edilen Ürünler
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR