Battal Boy Nevresim Takımı

Nevresimler yatak odalarında yatağın üzerine serilen, yorgan ve  yastıklara “kılıf” olarak geçirilen ürünlerin tamamına verilen isimdir. Bu ürünler tek kişilik, çift kişilik ve king size nevresim takımı olarak satılmaktadır.

King size nevresim takımı halk arasında battal boy nevresim olarak da bilinmektedir.  Boyut olarak tek ve çift kişilik modellerden daha büyük olan battal boy nevresim takımı özellikle yeni evleneceklerin çeyizlerinde bulunması gereken bir üründür.

Nevresim takımı seçmek kafa karıştırıcı olabilir. Yüzlerce renk ve model arasından en uygun ürünü, en uygun fiyata bulmak için öncelikle yapmanız gerekenler şunlardır;

  • Boyut

Nevresim takımınızın boyutunun yatağınıza olup olmayacağını anlamak için mutlaka ölçülerine hakim olmanız gerekmektedir. Özellikle king size nevresim takımı modelleri tek kişilik ve çift kişiliklerden daha büyük olduğu için yorgan ve yatağınıza tam olmayabilir. Bu sebeple ürün içeriğindeki ölçüler ve evinizde kullanacağınız başta yatak ölçünüz olmak üzere yorgan ve yastıklarınızın boyutlarını kesin olarak bilmelisiniz. Aksi durumda yatağınızdan çarşaf uçları yere değebilir veya yorganınız nevresimin içinde toplanarak boş bir deneyim sunmaz.

  • Malzeme

Ürünün hangi malzemeden yapıldığı uyku kalitenizi etkileyecek en temel unsurların başında gelmektedir. Sağlı ve kaliteli bir uyku için  organik battal boy nevresim takımı kullanmanızı öneririz.  Bunun başlıca sebebi %100 organik pamuk kullanılarak üretilen ürünlerin insan sağlığına herhangi bir zarar vermemesidir. Üstelik  hava alan dokusuyla pamuklu nevresim takımları sizi terletmeyecek gibi nefes almanızı kolaylaştıracaktır.   

  • Renk 

Beğendiğiniz   nevresim takımı ege pamuğu kullanılarak %100 organik bir şekilde üretildiği için ilk günkü gibi uzun yıllar rengini ve canlılığını koruyacaktır.

Battal Boy Nevresim Takımlarının Olmazsa Olmazları Neler? 

Ecocotton king size pamuk saten nevresim takımı çeyiz listelerinde ne çok yer alan   ürünlerden biridir. Gelin bu setin içeriğini inceleyelim:

• 240x200  cm ölçülerinde  1 adet nevresim,

• 280x280 cm ölçülerinde 1 adet çarşaf,

• 50x70 cm ölçülerinde 2 adet yastık kılıfı,

• 60x80 cm ölçülerinde 2 adet yastık kılıfı bulunmaktadır. 

Set halinde satılan nevresim takımlarını alabileceğiniz gibi ayrı ayrı da satın alabilirsiniz. 

 

Battal Boy Nevresim Takımı Nasıl Yıkanır?

  • 1- Elde yıkama

Nevresiminde elde yıkama yöntemi kullanacaksanız öncelikle kullandığınız deterjan elde yıkamaya uygun olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Deterjanın yanı sıra kullanılan kimyasalların ağartıcı bir etkisi olmaması gerekmektedir.

  • 2- Makinede Yıkama 

Makine yıkama elde yıkamaya göre oldukça kolaydır. Çoğu makinede pamuklu yıkama ayarı veya hassas program ayarı bulunmaktadır. Böyle bir ayar yok ise 40 dereceyi seçerek ürünlerinizi yıkayabilirsiniz. Yıkama sonrası kurutma işlemini kurutma makinasında yapacaksanız yine hassas veya pamuklu ayarlardan birini eğer böyle bir ayarınız yok ise en düşük deviri seçebilirsiniz. Asarak kurutma işlemi yapacaksanız ürününüzün iyice kuruduğuna emin olmalısınız. Yeterli kurumayan nemli ürünler sağlığınız için oldukça zararlıdır.  

Nevresim takımlarınızı düşük ısı ve düşük devirde kuruttuğunuz için kırışma çok az olacaktır ve ütü istemeyecektir. Eğer arzu ederseniz düşük ısıda işleyebilirsiniz.

Battal Boy Nevresim Takımı Fiyatları Nelerdir?

Ege pamuğunun en saf hali ile üretilen ecocotton sürdürülebilir çevre dostu battal boy nevresim takımı modellerine ecocotton adresinden bir tıkla ulaşabilirsiniz. Buradan dilediğiniz ölçüde, renkte ve özellikte yer alan nevresim takımı modellerini inceleyebilirsiniz. Türkiye’nin her noktasına ulaşan kargo ağı sayesinde, dilediğiniz yerden 7 gün 24 saat boyunca sipariş verebilirsiniz. Çeşitli kampanyalardan faydalanabilir, üyelik oluşturarak avantajlı ürünlerden de ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Ecocotton tamamen kullanıcı dostu bir marka olduğu için sizi, bütçenizi ve sağlığınızı ön planda tutmaktadır. Sahip olacağınız bu ürünler, uzun yıllar kullanabileceğiniz ve sevdiklerinize hediye edebileceğiniz çeşittedir.

 

Devamı için tıklayınız
Gizle
Son Ziyaret Edilen Ürünler
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR