₺223,50 KDV Dahil
₺447,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Açık Gri
₺399,90 KDV Dahil
₺799,80 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Açık Gri

Havlu Seti

Kişisel olarak kullanılması gereken başlıca eşyalar vardır. Bunlar direkt olarak deriye temas eden tekstil ürünleridir. Havlu seti gibi ürünler, kişiye özel olarak kullanılması gereken eşyalar arasında yer alır. Bu ürünler farklı ebatlarda ve işlevlerde üretilir. Üretim nedenine bağlı olarak kullanım amacı, şekli ve modeli değişkenlik gösterir. Özellikle evlilik hazırlığı yapan bireylerin havlu setlerine çeyizlerinde yer vermesinde fayda vardır. Ecocotton, tekli satılan havluların yanı sıra set halinde de havlular üretir. Bu havlular %100 pamuk ile üretilerek müşterilerin beğenisine sunulur. Genellikle setler iki veya üç adet havludan oluşabileceği gibi dörtlü veya altılı şekilde de bulunabilir. Genellikle üçlü setlerde, el, yüz ve vücut havluları olarak ayrım gözlemlenir. İkili setler daha çok aynı üründen iki tane olması veya iki farklı rengin bir arada olması şeklinde ayarlanır. 

 

Havlu Seti Özellikleri

Organik pamuk havlu seti ilk sıralarda tercih edilmesi gereken bir üründür. %100 yerli üretim Ege pamuğu havlu setleri için kullanılır. Havlular çamaşır makinelerinde 40 derece hassas yıkama ile temizlenebilir. Ürünleri ütülemek isterseniz de 150 derece bir ütülemeye tabi tutmanızda fayda var. Kolay yıkanabilir, yumuşak dokusu ve alerjik reaksiyonu aza indiren yapıda olmasıyla sizi ve sevdiklerinizi korurken sürdürülebilir çevre dostu havlu seti olması aynı zamanda doğa dostu bir kullanım sergilemenize de yardımcı olur. Böylelikle bir havlu seti aldığınızda sadece kendinizi ve sevdiklerinizi değil doğayı da korumuş olursunuz.   

 

Havlu Seti Kullanımı

Havlular kullanım amacına göre farklı modellerde ve desenlerde üretilir. Günlük kullanımda daha çok düz, tek renk ve sade havlular tercih edilirken özel misafirler için veya çeyizlerde desenli, dantel işlemeli ürünlere yer verilir. Hamam seti havlu modelleri klasik bir peştamal görünümüne sahiptir. Bu desenler genellikle kırmızı ve krem renklerde karelerden oluşur. Setlerin içeriği genellikle havlulardan oluşsa da bazılarına hamam terliği de eklenir. Green black havlu modeli kabartmalı dokusuyla genellikle doğa desenlerini üzerinde yansıtır. Çoğunlukla tek renkte üretilen bu modeller set halinde satılabilir. Setler iki veya daha fazla havludan oluşarak diğer ürünlerde olduğu gibi %100 pamuk ve yerli üretim olmasına ege pamuğu kullanılmasına dikkat edilmiştir.

Banyolar dekor olarak çok fazla eşyaya müsait alanlar değildir. Mumlar, sabunlar veya biblolarla süslenilse de bir banyoda olmazsa olmaz şeylerin başında havlular gelir. Banyo havlu seti, vücut, el, yüz ve banyo havlularından oluşan seti kapsar. 

 

Havlu Seti Nasıl Kullanılmalıdır?

El ve yüz havluları banyoda bulunan çeşmelerin yakında bulunuyor olsa da vücut havluları farklı yerlerde ya da farklı odalarda muhafaza ediliyor olabilir. Havluların muhafaza edileceği alanlar oldukça önemlidir. Kişisel temizlik için kullanılan bir eşya olan havlunun nemli ortamlardan uzak durması, ıslak olarak uzun süre kullanılmaması ve aynı zamanda düzenli olarak değiştirilmesi gerekir. Böylelikle cildinizi olası olumsuz durumlara karşı korumuş olunur. 

Devamı için tıklayınız
Gizle
Son Ziyaret Edilen Ürünler
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR