Banyo Paspasları

Banyo, bir evin en çok kullanılan bölümlerinden biridir.  Banyo tekstilleri ise bir banyoyu güzelleştiren ve ruh katan yegane ürünlerin başında gelmektedir. Banyo paspası da bu ürünlerin en başında yer alır. Farklı renkleri ve modelleri ile banyonuzu hayal ettiğiniz görünüme ufak detaylarla kavuşturabilirsiniz. Dilerseniz desenli, dilerseniz sade pek çok ürün ile banyonuzu tamamlamak mümkündür.

Dekorasyonunuzu Bütün Hale Getirecek Banyo Paspasları

Banyolarda dekorasyon bütünlüğünü koruyan ve pek çok avantaj sağlayan paspas modelleri bulunmaktadır. Paspasların sağlamış olduğu en büyük avantaj; banyo zemininin nemini emmek ve bu sayede küf ve bakteri oluşumunun önüne geçmektir. Banyo paspası 2 li olabileceği gibi; tekli, üçlü, dörtlü model çeşitleri bulunmaktadır. Burada önemli olan nokta sizin banyonuzda hangi modelin kullanım açısından daha uygun olduğudur.

Dekoratif özelliklerinin yanı sıra sürdürülebilir çevre dostu banyo paspası sizi ve sevdiklerinizin sağlığını koruduğu gibi çevreye de duyarlıdır. Dilerseniz günlük kullanıma uygun banyo paspası tercih edebileceğiniz gibi çeyizlik banyo paspası modellerinden de dilediğinizi seçebilirsiniz. Çeyizlik banyo paspasları günlük banyo paspaslarının aksine daha gösterişli ve daha fazla detaya sahiptir.

Banyo paspasları ikili banyo paspası ve tek parça banyo paspası olmak üzere de satılmaktadır.  2 li banyo paspası genellikle bir tanesi klozet önüne diğeri ise lavabonun önüne gelecek şekilde kullanılmaktadır. Banyo paspası tekli  ise  istenildiği şekilde serilmektedir. Çoğunlukla geometrik şekillerde olan banyo paspasları ayağınızın altında pamuklar üzerinde yürüyormuş gibi bir his verir.

Banyo paspasları banyonuzun boyutuna ve şekline göre değişmektedir. Banyonuz büyük  ise 2’li banyo paspası tercih edebilirsiniz. Banyonuzda paspaslarınızı isterseniz yan yana birleştirerek kullanabileceğiniz gibi ayırarak farklı alanlarda da kullanabilirsiniz. Eğer banyonuz çok küçük ise daha küçük boyutları tercih edebilirsiniz.   

Banyo Paspası Ölçüleri Nelerdir?

Ecocotton banyo paspasları 50x80, 70x120, 80x150, 40x70, 76x142, 70x140 ölçülerinde bulunmaktadır. Dilerseniz tekli, dilerseniz farklı veya aynı ölçülerde banyo paspası 2’li alabilirsiniz. 40X70 en küçük, 80x150 banyo paspası en büyük ölçüdür. 

Banyo Paspası Almadan Önce Ne Yapılmalıdır?

  • 1 Öncelikle banyonuz için en uygun ölçülere karar vermelisiniz. İlk önce ürünün görünümüne göre bir araştırma yaparsanız ürün banyonuza küçük veya büyük gelebilir. Bu sebeple elinize mezura alarak  banyonuzda minik bir ölçüm yapabilirsiniz.
  • 2 Sonraki adım ise  banyo paspasını ikili mi yoksa tekli mi tercih edeceğinizdir.
  • 3 Banyo paspasının sayısını belirledikten sonraki adım ise rengine karar vermektir. Krem, pudra, mint, yeşil, bej, antrasit, gri banyo paspası renkleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. 
  • 4 Banyo paspasını seçerken mutlaka paspasın özelliklerini okumalısınız. Nasıl ütülendiğine veya makinede yıkanmaya uygun olup olmadığını öğrenmelisiniz.
  • 5 Bundan sonra ise tek yapmanız gereken siparişinizi vermek ve ürününüzü kullanmak olacaktır.

Banyo Paspası Özellikleri Nelerdir?

Yaşam alanınızı konforlu hale getirmek sizin elinizde! Banyo paspasları ile banyonuzu daha şık ve dikkat çekici hale getirebilirsiniz.  Hem göze hem de sağlığa hitap eden banyo paspaslarının özellikleri şunlardır;

• %100 pamuk içeren banyo paspasları ekstra emici bir yüzeye sahiptir ve suyu içine hapseder.

• Elde veya makinede yıkamaya uygundur.

• Organik tekstil ürünü olan banyo paspasları son derece çevreye ve insan sağlığına duyarlıdır.

• Evlerde en sık kaza geçirilen yer banyodur. Su temas eden fayanslar oldukça kaygan bir hale gelebilir. Dolayısıyla; kayma, düşme gibi olaylara sebebiyet verebilir. Banyo paspasları ise altındaki kauçuk yapı sayesinde fayansa yapışır ve yerinden oynamaz.

• Özellikle klozet takımı olan banyo paspasları ayağınızın soğuk zemine değmesini engeller ve  yumuşacık bir zemini size sunar.

• Kaliteli banyo paspasları uzun süre kullanıma uygundur. Yırtılma, sökülme, çürüme gibi olaylarla karşılaşmazsınız.

Banyo Paspası Fiyatları Nedir?

Kullanacağınız ürünün boyutuna ve özelliğine göre banyo paspası fiyatları değişmektedir. Hayal ettiğiniz tüm banyo paspası modellerine ecocotton sayesinde ulaşabilirsiniz. Ecocotton Türkiye’nin ilk %100 organik çevreye duyarlı markasıdır. Yumuşacık, pamuksu dokunuşa sahip olan ürünleri sayesinde, banyonuza daha sıcak ve samimi bir hava verebilir, hem kendinizin hem de sevdiklerinizin sağlığını organik yapısı sayesinde koruyabilirsiniz.

 

Devamı için tıklayınız
Gizle
Son Ziyaret Edilen Ürünler
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR