Giyim

Evimize geldiğimizde ilk işimiz elimizi yüzümüzü yıkamak ve üzerimizdeki günlük kıyafetlerimizi çıkarmaktır.  Hemen ardından giydiğimiz kıyafetler, evimizde daha rahat ve konforlu olmamız için tasarlanmıştır. Bu giysiler ev giyim olarak nitelendirilmektedir. Ev giyim; kadın giyim ve erkek giyim olmak üzere iki ayrılır.

Kadın Ev Giyim Ürünleri Nelerdir?

En bilinen kadın ev giyim ürünleri kadın pijama ve kadın sabahlık modelleridir. Bu modeller rahatlığı ve konforu en üst düzeyde kullanıcılarına sunmak için özellikle tasarlanmaktadır Kadın pijama modelleri üretilen kumaşın türüne ve pijamanın şekline göre ayrılmaktadır.

Kadın pijamaları şekillerine göre uzun kollu, kısa kollu, şortlu gibi modellere sahiptir.  Kullanılan kumaşa göre ise saten, peluş, keten, dantel, polar gibi çeşitleri bulunmaktadır. Pijama modellerinin  bazıları ise birden fazla kumaşın birleşimi ile tasarlanmaktadır. Kadın sabahlık modelleri ise genellikle pijamaların üstüne giyilmektedir. Saten, polar, dantel gibi pek çok sabahlık modeli mevcuttur. Günümüzde pijama ve sabahlıklarda aranan kumaş türü üse pamuklu olmasıdır. 

Erkek Ev Giyim Ürünleri Nelerdir?

Erkek ev giyim ürünleri; erkek pijama ve erkek sabahlık olarak ikiye ayrılmaktadır. Uzun kollu, kısa kollu veya şortlu bir çok erkek pijama modeli bulunduğu gibi erkek sabahlıkları hemen hemen  model olarak kadın sabahlıkları ile aynıdır.

Ev Giyim Ürünleri Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

• Doğru Beden: Evimizde rahat olmak isteriz. Giydiğimiz tüm ev giysilerinde de bu rahatlığı ararız. Bu sebeple bir giysi alırken rahat etmek için mutlaka ölçüsüne, bedenine dikkat etmeliyiz. Dış giyimde tam ölçü tercih ediyor olabiliriz fakat ev giyimde salaş durması ve salaş görünmesi için bedenimizden büyük ürünler tercih edebiliriz.  Eğer tam kalıp istiyorsak beden tablosundan mutlaka kendi bedenimize uyan seçenekleri bulup satın almalıyız. 

• Kalite: Ev giysileri sürekli kullanılan ürünlerdir. Bu sebeple kaliteli olmasına özen göstermeliyiz. Yıkama  sonrası solmayacak, dokusunu kaybetmeyecek  ve uzun yıllar giyilebilecek ürünler kaliteli ürünlerdir.  

• Detaylar: Detaylar hayatımızı kolaylaştıran minik sürprizler gibidir.  Alacağınız ürünlerin detaylarına mutlaka dikkat etmelisiniz.  Özellikle emziren kadınlar pijama tercihi yaparken düğmeli veya yakalı kolay açılabilen detaylara sahip modellere ilgi göstermektedir.  Yalnızca yaka kısmı değil ev giysilerinin  kemeri ve cepleri gibi pek çok detayı olabilir.

Pamuklu Giysilerle Gözeneklerinize Nefes Aldırın! 

• Pamuklu giysiler nefes alan gözenekleri ile vücut ısınızı korurken terlemenizi öbleyecektir. 

• %100 organik pamuk kullanılarak üretilen ürünler zararlı kimyasallar içermezler.

• Hassas bir cilde sahip olsanız dahi pamuk kesinlikle tahriş etmeyecektir. Bu sebeple cildinize temas eden giysilerin mutlaka pamuklu olmasına dikkat etmelisiniz. 

• Pamuklu giysiler dokunulduğunda güzel bir his bırakır ve rahatlatır.

• Pamuklu giysiler uyumayı kolaylaştırır.

Ev Giysileri Fiyatları

%100 organik pamuk ev giysilerine  Ecocotton adresinden  sahip olabilirsiniz.  Ecocotton organik giyim markası olarak sizin ve sevdikleriniz en sağlıklı ürünleri sunmaya devam ediyor.

 

Devamı için tıklayınız
Gizle
Son Ziyaret Edilen Ürünler
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR