Bebek Panço

Panço, vücudu ısısını korumak için tasarlanmış bir giyim ürünüdür. Genellikle yağmurlu günlerde kuru kalmak için kullanılır. Bu yüzden de üretim maddesi olarak su geçirmeyen kumaşlar tercih edilir. Bebek panço modelleri çocuğunuzu sıcak tutarken bir yanda da terlemesini engeller. Tamamen organik pamuk kullanılarak üretilen bebek panço, narin yapısıyla bebeklerin hassas cildine uygundur. Çocuk panço, havlu ve organik ev tekstil alanında üretim yapan Ecocotton, nevresim takımı, yatak çarşafları, bornoz gibi ürünlerinde de yüksek kalite malzemeleri kullanır.

 

Bebek Panço Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebek panço satın alırken göz önünde bulundurmanız gereken bazı faktörler vardır. Yumuşak ve hava aldıran kumaşlardan üretilen pançolar ilk tercih sebebi olsa da bazı ürünlerde sürdürebilir ve çevre dostu ibaresine rastlanabilir. Bu tarz ürünleri tercih ederek hem çocuğunuzu hem de doğayı korumuş olursunuz. 

 

Organik pamuk cilt dostu bir kumaş olarak bebeğinize rahatlık veren giyim konforu sağlar. Aynı zamanda organik pamuk üretimi insanlara ve çevreye olumlu bir şekilde etki etmektedir. Bebek Tekstil ürünlerindede Global Organic Tekstil Standart'ı (GOTS), tekstil tedarik zincirinin tamamını, bağımsız sertifikasyon ile belgelendiren, ekolojik ve sosyal kriterler de dahil olmak üzere organik lifler için tekstil işleme koşullarını belirleyen, dünya çapında önde gelen standartlar bütünüdür. Dilerseniz sürdürülebilir organik çevre dostu bebek panço modellerine göz atabilirsiniz.

 

Bebeklerin ciltleri yetişkinlere göre daha hassas ve narindir. Bu yüzden bebeklerin tenine temas edecek ürünler de buna göre farklılık gösterir. Bebeğiniz için kullandığınız havluların üretiminde kullanılan malzemeler panço gibi giyim ürünlerinde de kullanılmaya başlanmıştır. Çocuğunuz için aldığınız herhangi bir havlu, alerjen etki gösterebilir. Bu yüzden hiçbir kanserojen ve alerjiye sebebiyet verecek maddeler içermeyen, organik pamuklu ürünler tercih edilmelidir. Kullanılmama durumunda çocuklarda pişik, kızarıklık, kaşıntı, kabarcık gibi lezyonlar oluşabilir. Bu gibi durumların yaşanmasını önlemek için bebek banyo havlusu seçerken, üretiminde kullanılan malzeme ve dokusuna önem gösterilmelidir.

 

Bebek Panço Fiyatları

Bebek panço modelleri ve fiyatları, üretimde kullanılan hammadde ve el işçiliği gibi kriterlerden dolayı farklılık gösterir. Piyasada uygun fiyatta ürünler hassas cilde sahip olan yavrularınızın sağlığına zarar verebilir. Maliyeti düşürmek adına kalitesiz, organik olmayan, yoğun kimyasal madde içeren ürünler piyasada mevcuttur. Bu sebeple bebek çocuk panço havlu alırken üründe kullanılan materyallere dikkat etmeniz önerilir. 

 

Bebek panço modelleri çeşitli renk, yaş grubu ve aynı zamanda desenlerde bulunabilir. Günlük kullanım veya doğum günü, baby shower gibi özel günlerde kullanımı oldukça yaygındır. Kürk gibi yumuşak dokuya sahip olan bebek pançosu, çocuğunuzu soğuk günlerde sıcak tutar. Yıkamaya ve ütülemeye uygun aynı zamanda da kolay katlanıp muhafaza edilebilir. Farklı modellerde olan, üretiminde organik pamuk kullanılmış bebek pançosu ve havlularını tercih etmeniz halinde, bebeğinizi olumsuz cilt hastalıklarından koruyabilir ve onların rahat bir dönem geçirmesini yardımcı olabilirsiniz. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun organik bebek panço modellerine Ecocotton’dan kolaylıkla ulaşabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

Devamı için tıklayınız
Gizle
Son Ziyaret Edilen Ürünler
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR