Pike Modelleri

Farklı desen ve renk seçenekleriyle ön plana çıkan pike modelleri birçok kullanıcının vazgeçilmezi oluyor. Özellikle yaz aylarında sıklıkla tercih edilen pikeler modern tasarımlarıyla da yatak örtüsü olarak da tercih ediliyor. Pike modelleri ince kumaştan üretilmeleriyle de terletmeyen bir yapıya sahip. Pikeler tek kişilik pike ve çift kişilik pike olarak ikiye ayrılıyor. 

 

Yataklarınızın vazgeçilmez aksesuarı olan pikeleri odanıza uygun renklerde tercih ederek bütün bir görünüm yakalayabilirsiniz. Pike takımları çeyiz alışverişlerinin de vazgeçilmezi! Peki mevsim geçişlerinde kurtarıcı olan pikelerin nasıl temizlenmesi gerekiyor? Pike fiyatları ne kadardan başlıyor? Sürdürülebilir pikeler kullanıcılara hangi avantajları sunuyor? 

 

Çevre Dostu Pike Modelleri 

Pikel çeşitleri farklı farklı renkleri, desenleri ve dizaynlarıyla tercih sebebi oluyor. Özel tasarımları da kolaylıkla inceleyebilmeniz mümkün oluyor. Ecocotton’da yer alan pikeler kaliteli kumaş seçenekleriyle farklılaşıyor. Pike takımı modelleri de kullanıcılara avantaj sağlıyor. Bazı pikeler çarşaf ve yastıklarla da rahatlıkla kombinlenebiliyor. Organik pike örtüsü kumaşları kullanıcıların adeta vazgeçilmezi olmaya aday. Ecocotton ürünleri çevre dostu malzemelerden üretiliyor. Sürdürülebilir çevre dostu pike modellerini site içerisinden kolaylıkla inceleyebilirsiniz. 

 

Pike Temizliği Nasıl Yapılmalıdır? 

Pike takımları temizlenirken ağartıcı ve yıpratıcı maddeler kullanılmamaya özen gösterilmelidir. Pikeler de tıpkı giysiler gibi yıkanırken çekebilir, boyutlarında küçülme yaşanabilir. Bu sebeple doğru sıcaklık derecesini bilmek oldukça önemlidir. Pike takımlarını çabuk yıpranmaması için 30-40 derece arasında yıkamayı tercih edebilirsiniz. Pikelerinizi yıkarken renk ayrımı yapmaya da özen göstermelisiniz. Aksi takdirde renk solması ve karışması gibi istenmeyen durumlarla karşılaşabilirsiniz. Koyu renkli modelleri açık renklilerle birlikte yıkamamalısınız. 

 

Pike Takımı Seçiminin Püf Noktaları

Yatakların adeta vazgeçilmez aksesuarları olan pikeler seçilirken bazı faktörlere dikkat edilmelidir. Öncelikle yatak ölçülerinizi bilmeniz gerekmektedir. Yatağınıza daha uzun veya daha kısa gelen pike modellerini tercih etmemelisiniz. Bebekler için de uygun ölçüler tercih etmeniz önemlidir. Pikelerinizi odanızda yer alan renklere ve aksesuarlarınıza uygun şekilde seçmelisiniz. Bu aşamada zıt renklerin oluşturduğu uyumdan da yararlanabilirsiniz. Örneğin beyaz rengin hakim olduğu bir odaya sahipseniz koyu renkli pike modelleri tam size göre olacaktır. 

 

Pike Fiyatları 

Pike fiyatları bazı durumlara göre farklılaşıyor. Fiyatlar belirlenirken; kumaşın kalitesi, boyutu, rengi gibi faktörler belirleyici oluyor. Ecocotton zamansız tasarımlara sahip pike modellerini kullanıcılara sunuyor. Üstelik çevre dostu ürünleriyle de bir numaralı tercihlerden oluyor. Hemen size en uygun modelleri inceleyerek dilediğinize Ecocotton.com.tr sitemizden güvenle ve kolaylıkla sahip olabilirsiniz. 

 

Devamı için tıklayınız
Gizle
Son Ziyaret Edilen Ürünler
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR