• Mart 06, 2022

  Günümüz toplumunda erkeklerin cevabını bulmakta zorlandığı ve sürekli zihinlerde dolaşan soru “ kadınlar ne ister? ” olmaktadır.

  Bugün yazımızda hepimizin merak ettiği bu soruya yanıt bulmaya çalışacağız;

  nevresim takımı, kadın pijama takımı, bornoz, havlu seti
 • Şubat 27, 2022

  Eviniz için aldığınız severek kullandığınız üzerinde huzurla uyuduğunuz el emeği göz nuru, nakışlı nevresimlerinizi, havlunuzu, bornozu nasıl yıkanmalıyız. Bu yazımızda sizlerle püf noktaları paylaşacağız.

  El nakışlı ürünlerin yıkama incelikleri, Organik ev tekstil ürünleri, Yıkama Püf Noktaları
 • Ocak 31, 2022

  Günlük koşuşturmalar, tekdüze ve yoğunluk, stres gibi koşullar çoğu zaman sevdiklerimize vakit ayırmamıza sebep oluyor. Sevdiğimizi ihmal ediyor hayatımıza kattığı değeri hissettiremiyoruz. Özel günler olmasa hayatımızda bu kadar önemli bir yere sahip sevdiklerimize, sevgimizi yoğun bir şekilde gösteremeyeceğiz.

  Sevginin başrolde olduğu sevgililer gününde siz de sevginizi hissettirmek için neler yapabilirsiniz gelin birlikte düşünelim.

  Sevgililer Günü, Hediye, Organik Ev Tekstili, Hediye Paketi,
 • Ocak 07, 2022

  Organik ürünler,üretim süreçlerinde herhangi bir zararlı kimyasal madde ile takviye edilmediklerinden dolayı insan sağlığını tehdit etmeyen ürünlerdir.

  Ev Tekstili, Tasarım, Organik, Üretim, Türk Pamuğu
 • Aralık 28, 2021

  Yılbaşında en çok gündem olan ve en çok arama yapılıp üzerine düşünülen konu sevdiklerimize ne hediye alacağımız konusudur. Bu yazımızda sizler farklı hediye fikirleri edineceksiniz.

  Yılbaşı, Organik, Dekoratif Hediyeler, Ev Tekstili
 • Aralık 22, 2021

  Pandemi öncesi dönemde evlerimiz sadece hayatımızın bir parçası idi, pandemi döneminde hayatımızın merkezi konumuna geldi. Evde yaşam, geçen yılın kaçınılmaz teması idi. İstikrarsızlığın yaşandığı dönemlerde insanlar için öncelikle eğilim, barış ve güvenliktir. Bu durumdayken insanlar evlerini kendilerini güvende ve huzurlu hissedeceği sığınaklara dönüştürürler. Bu eğilim ev tekstili tasarımlarına ve yaşam alanlarının dekorasyonuna da yansır.

  Ev Tekstili, Tasarım, Sürdürülebilirlik, Üretim
 • Aralık 10, 2021

  Bir yatak odası için renk seçimi söz konusu olduğunda renklerin verdiği duygu geçişleri çok önemlidir. Enerjik ve karamsar arasındaki çizginin ortasında seçimler yapılmalıdır. Birçok ton bu denge duygusunu getirmek için mücadele eder. Mutluluğu uyandıracak ve ana ya da yatağınıza biraz hayat getirecek kadar güneşli, ama aynı zamanda sofistike ve olgun hissettirecek kadar derin duyguları barındırmalıdır.

  Nevresim Takımı, Trend Renkler, Yatak Odası Stili,
 • Aralık 03, 2021

  %100 pamuk ipliğinden üretilmiş bir battaniye sağlık açısından önemli bir seçim faktörü olmalı. Pamuk ipliği rahat nefes alabilen yapısı ve  Pamuk lifinin uzunluğu sayesinde kopmaya, sürtünmeye karşı sağlamlığı bulunmaktadır.

  Battaniye, Dekorasyon