ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Yeni ev yuva kuracak çiftlerin ihtiyacı olan eşyaları alarak oluşturdukları setlere çeyiz denilmektedir. Ev ile ilgili en küçük detaylar bile önceden düşünülerek özenle seçilir. Çeyiz ve ev tekstili için gerekli olan tüm ürünler birbiri ile uyumlu olacak şekilde ve kaliteli ürünlerden seçilir. Nevresim takımlarından yatak örtülerine, havlulardan bornoz setlerine kadar ev ürünlerini çeyiz setlerinde bulmak mümkündür. 

Çeyiz Seti İçeriğinde Neler Vardır?

Çeyiz hazırlığında olan kişilerin çeyiz listesinde yer alması gereken birtakım eşyalar vardır. Mobilyaların haricinde ev dekorasyonunu güzelleştiren ve sıcak bir yuva ortamı oluşmasını destekleyen ev tekstil ürünlerinden ihtiyaç duyulan çeyizlikler şunlardır:

Çeyiz ev tekstilinin olmazsa olmaz parçalarından biri çeyizlik nevresim takımlarıdır. Yatak odalarının dekorasyonunun baş unsuru olan nevresim takımları farklı renk ve desenleri ile yatak odalarına şık bir görünüm kazandırırken aynı zamanda sağlıklı ve konforlu bir uyku deneyimi de sunar. Yatak odaları için nevresim takımlarının yanı sıra yatak örtüsü, pike takımı, çarşaf ve battaniye gibi diğer tekstil ürünleri de çeyizlerin olmazsa olmaz parçalarındandır. Her birinin kumaş, renk ve desen olarak birbiri ile uyumlu olması dekorasyon bütünlüğü açısından önemlidir. 

• Banyo için ihtiyaç duyulan çeyizlik ürünler ise havlu, bornoz ve banyo paspasıdır. Bu ürünleri seçerken üretildiği kaşın özelliklerine dikkat edilmelidir. Su emiciliği fazla ve hızlı kuruyabilen, cildi tahriş etmeden nazik temizlik sağlayan ürünleri tercih etmelisiniz.

• Kurulama bezi ve kurulama havlusu da mutfak için ihtiyaç duyulan tekstil ürünlerindendir. Özellikle Ege pamuğundan üretilen kumaşlarla tasarlanan bu ürünler üstün renk tutuculuğu sayesinde canlı ve parlak yapıya sahiptirler. Bulundukları alana şıklık katarlar. Evinizin her yerinde olduğu gibi mutfaklarınızda da tarzınızı yansıtabileceğiniz tekstil ürünlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. 

 

Sadece çeyiz hazırlayanlar değil sevdiklerine ev hediyesi almak isteyenler ya da çeyizlik hediye arayışında olanlar da birbirinden kaliteli ve kullanışlı ev tekstil ürünlerini ecocotton.com.tr adresinde bulabilir. Kendi tarzınızı yansıtan parçalar ile evinizin şıklığını ve dekorasyonunuzu tamamlayabilir, sevdiklerinize organik pamuk kalitesiyle tasarlanan en modern ev tekstili ürünlerinden armağan edebilirsiniz. Sıkça sorulan “Çeyizlik ne alınır?” sorusunun cevabı ve en güzel çözüm önerileri için Ecocotton’u inceleyebilirsiniz. 

Çeyiz Ev Tekstili Ürünleri Nasıl Korunmalı?

Merak edilen bir başka soru ise çeyiz için alınan ev tekstil ürünleri nasıl korunacağıdır. Çeyiz alışverişi için uzun bir zaman gereklidir. Hangi ürün nasıl alınır, hangi kumaş daha kullanışlıdır, kolay temizlenebilen ev tekstil ürünleri hangileridir bilmek gerekir. Parça parça alarak oluşturulan çeyiz setleri günü gelene kadar özenle saklanır. Ama kimi zaman bu sürenin uzunluğuna bağlı olarak tekstil ürünlerinde sararmalar ya da tozlanmalar oluşabilir. Bu durumu önlemek için çeyizlik ev tekstillerini sık sık havalandırmalısınız. Nemli ortamlardan ve güneş ışınlarından uzak bir yerde tutmalısınız. Mümkünse her biri için ayrı koruma kılıfları kullanmalısınız. Tekstil ürünlerini kullanırken de korunmasına ve temizliğine önem göstermelisiniz. Bu sayede daha uzun kullanım ömrüne sahip olacaklardır. Zevk ve ihtiyaçlarınıza uygun çeyiz ürünlerini kolayca bulabilir dilerseniz ev hediyesi fikirleri elde edebilirsiniz.

Devamı için tıklayınız
Gizle
Son Ziyaret Edilen Ürünler
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR