Evin en çok vakit geçirilen bölümlerinden biri olan mutfak hoş sohbetlerin, eğlenceli vakitlerin geçirildiği bir alandır. Bu alanın dekorasyonu da temizliği de oldukça önemlidir. Mutfak tekstil ürünlerini mobilyalara göre seçmek, zevk ve tarzınızı yansıtan desen ve renkleri tercih etmek mutfağınıza kendinizden bir parça yansıtmak demektir. Ergonomik ve fonksiyonel kullanıma sahip mutfak ürünleri ile yapacağınız küçük dokunuşlar mutfağınızın güzelliğine güzellik katacaktır.

Mutfak Tekstil Ürünleri Nelerdir?

Mutfak tekstili temizlik ve yemek hazırlama aşamalarında yardımcı olacak ürünlerdir. Kurulama bezinden mutfak havlusuna, yemek pişirme önlüğünden masa örtüsüne kadar her bir detayın özenle seçildiği ürünler mutfak tekstilinin bir parçasıdır. Mutfak tekstil ürünleri şöyle sıralanabilir:

• Mutfak havlusu

• Kurulama bezi

• Mutfak önlüğü

• Masa örtüsü

• Amerikan servis ve runner ürünleri

 

Çeşitli yemekler ile zenginleştirdiğiniz masaları hazırlarken ihtiyacınız olan bu ürünleri seçmek için de ayrı bir özen göstermelisiniz. Ürünlerin daha uzun kullanım ömrüne sahip olması için kalitesine dikkat etmelisiniz. Mutfak havlusu ve kurulama bezi %100 pamuk içerikli kumaşlardan üretilmiş olmalıdır. Organik pamuk içerikli ürünlerin daha fazla su emiciliği vardır. Bu sayede kurulamak istediğiniz yüzeydeki suyu hızlı bir şekilde emerek temizleme de sizlere yardımcı olur. Ayrıca yumuşak dokusu sayesinde yüzey üzerinde hassasiyet gösterir. Özellikle el kurulanması için kullanılan mutfak havluları cilde zarar vermeden kurulama işlevini gerçekleştirir. Pamuk içerikli ürünlerin en önemli özelliklerinden bir tanesi de hızlı kurumasıdır. Ayrıca organik pamuk ipliğinden üretilen kurulama bezi ve mutfak havluları farklı renk seçeneklerine ve desenlerine sahiptir. Mutfak tekstilinde kullanılan ürünlerin uçlarındaki dantel ve güpür detaylar ise mutfağınıza şıklık katacaktır.

 

Mutfak tekstil ürünlerine ek olarak dekorasyonu tamamlayan şık ve tasarımsal kahve fincanları da mutfağın olmazsa olmaz ürünleridir. Türk kahvesi Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden biridir. Dostluğu pekiştiren, sohbeti koyulaştıran bu kahveleri en güzel ve kaliteli kahve fincanları ile ikram etmek ayrı bir mutluluk kaynağıdır. Seramik el yapımı kişiye göre özelleştirilebilen farklı renk seçeneğindeki kahve fincanı modellerine ecocotton.com.tr’den ulaşabilir ve hemen satın alabilirsiniz. 

Mutfak Ürünleri Fiyatları

Mutfak tekstil ürünleri ve kahve fincanları üretildikleri malzeme, desen ve renk seçeneğine göre fiyat farklılıklarına sahiptirler. Havlu kenarında kullanılan dantel ve güpürlerin kalitesi, havlunun ebatı ve dokusu gibi birçok özellik fiyatının değişmesinde etkin rol oynamaktadır. Bu ürünleri tercih ederken %100 organik pamuk ipliğinden üretilen kumaşlardan hazırlandıklarını göz önünde bulundurmalısınız. Ürünlerin kullanım ömürlerinin daha uzun süre olması için kullanım öncesi ve sonrasında gereken bakımları yapmalısınız. Temizlenmesi için size verilen talimatları yerine getirerek ilk günkü yumuşaklığında ve renk kalitesinde kullanmaya devam edebilirsiniz. Mutfağınızın dekorasyonuna ve sizlerin zevkine hitap edecek çeşitli mutfak tekstili ürünleri ve fiyatları için ecocotton.com.tr 'ye göz atabilir ve güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Devamı için tıklayınız
Gizle
Son Ziyaret Edilen Ürünler
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR