₺829,52 KDV Dahil
₺1.036,90 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Beyaz-Mavi
₺829,52 KDV Dahil
₺1.036,90 KDV Dahil
₺829,52 KDV Dahil
₺1.036,90 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Beyaz-Pudra
₺951,92 KDV Dahil
₺1.189,90 KDV Dahil
₺951,92 KDV Dahil
₺1.189,90 KDV Dahil
₺951,92 KDV Dahil
₺1.189,90 KDV Dahil
₺951,92 KDV Dahil
₺1.189,90 KDV Dahil
₺829,52 KDV Dahil
₺1.036,90 KDV Dahil

Bir bebeğin gelişi, ebeveynleri en çok heyecanlandıran haberlerden biridir. Mutluluğun, sevincin ve pek çok farklı duygunun bir arada hissedildiği bu dönemlerde elbette tatlı bir telaş da başlar. Bebeğin ihtiyacı olan bütün ürünlerin en kaliteli ve kullanışlı olanlarını seçmek ebeveynler için önemlidir. Daha doğmadan ilk yaş gününde giyeceği kıyafeti, ilk oyuncağı, minicik çorapları ve eldivenleri alınır. Her şeyin kusursuz ve eksiksiz olması istenir ve beklenir. Doğa dostu organik bebek ve çocuk ürünleri sürdürülebilir olma özelliği ve kullanışlı özellikleri ile telaşlı ve heyecanlı günlerinizde en büyük yardımcılarınızdan biri olmaya adaydır.

Bebek Tekstil Ürünleri

Bebeğinizin doğduğu ilk andan beri ihtiyacı olan ürünleri daha o dünyaya gözlerini açmadan özenle seçer, temizler ve dolabına yerleştirirsiniz. Her bir kıyafet anne ve baba için yeni bir heyecan demektir. Bebeğin ihtiyacı olabilecek tekstil ürünlerinden en önemlileri şunlardır: 

 

• Bebek Zıbını: Yenidoğan bebeklerin kıyafetleri daha sık kirlenir. Fazla emdikleri sütü kusabilir ya da bezlerini kirletirken dışarı taşırabilirler. Bu gibi durumlarda bebek zıbınları çok sık kirlenir. Sıklıkla değiştirilmesi ve kirlenen zıbınların bir an önce temizlenmesi gerekir. Ayrıca bebekler doğduklarında minicik gözükseler bile çok hızlı bir şekilde büyürler. Bu yüzden bebek zıbını alacağınız zaman birkaç adet fazla ve farklı ay ölçülerinde almanızda fayda vardır. 

• Bebek Nevresim Takımı: Bebekler günlerin büyük bir çoğunluğunu uyuyarak geçirirler. Uyku onların büyümesi için çok önemlidir. Elbette bu uyku sırasında önemli olan bir diğer faktör de uyku kalitesidir. Bunun için pamuklu kumaşlardan üretilmiş nevresim takımları tercih edilmelidir.

• Bebek Battaniyesi: Bebekler ilk doğduğu andan itibaren vücut ısılarını korumak için bir battaniye ile kundak yapılır. Kundak hem bebeklerin kendini güvende ve huzurlu hissetmesi hem de sağlığı açısından önemlidir. Elbette kundak yaparken fazla sıkı ve sert olmamasına özen gösterilmelidir. 

• Bebek Bakım Örtüsü: Bebeklerin en önemli ihtiyaçlarından bir tanesidir. Alt değiştirme sırasında bebeğinizin kıyafetleri ve çevre kirlenebilir. Eğer bebek bakım örtüsü kullanılır ise hem bebeklerin kıyafetleri temiz kalır hem de çevre bu lekelenmelerden korunur.

• Bebek Hastane Çıkışı: Bebeğin en temel ihtiyaçlarından olan body, tulum, şapka, eldiven, mendil gibi ürünlerin bir arada bir takım halinde bulunduğu hastane çıkış setleri de en çok ihtiyaç duyulan ürünlerdir.

 

En temel bebek tekstil ürünlerinin yanı sıra hastane çıkışı, tulumu, yatak örtüsü gibi organik bebek ürünleri de vardır. Organik anne ve bebek ürünleri için ecocotton.com.tr'ye göz atabilir ve ihtiyacınız olan ürünleri kaliteli ve güvenli bir şekilde temin edebilirsiniz.

Bebek Tekstil Ürünlerinin Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bebek tekstil ürünlerini seçerken bu ürünlerin üretiminde kullanılan malzemelerin kalitesine dikkat edilmelidir. Bebeklerin ciltleri hassas olduğu için cildi tahriş etmeyecek, hava almasını sağlayacak ve terletmeyecek pamuklu kumaşlardan üretilen ürünleri tercih etmelisiniz. Ege pamuğu ile üretilen kumaşlardan hazırlanan bu ürünler hem bebeğin sağlığını hem de sürdürülebilir yapısı sayesinde doğayı koruyacaktır. Ecocotton’da farklı renk ve desen seçeneğine sahip Denizli organik bebek ürünleri ve çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Sürdürülebilir çevre dostu bebek ürünleri ve daha fazlasına kolayca ulaşabilir ve ihtiyacınız olan ürünleri hemen sipariş verebilirsiniz.

Devamı için tıklayınız
Gizle
Son Ziyaret Edilen Ürünler
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR