Oda kokuları evinizin ya da iş alanlarınızın enerjisinin değişmesine ve hoş kokuları ile insanların duyularını canlandırmasına yardımcı olur. Hoş çiçek ve meyve kokuları ile doğanın tazeliğini ve ferahlığını evinize taşıyan oda kokusu modelleri, özgün tasarımları ile dekoratif bir görüntü oluşturmaktadır. Bambu çubuklu oda kokusu çeşitleri içerisindeki farklı esansların kokularının yeterli ve eşit miktarda etrafa yayılmasını sağlar.

Çubuklu Oda Kokusu Modelleri

Limon, portakal, mandalina gibi turunçgillerden oluşan oda kokuları ile papatya, lavanta, sardunya, manolya gibi doğanın en güzel çiçeklerinin oluşturduğu oda kokusu modelleri evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz. Bambu çubuk, cam şişe içerisinde bulunan esans kokularının etrafa yayılmasını sağlar. Evin her köşesinde kullanım için uygun oda kokuları ayrıca  şık şişe tasarımları ile ev dekorasyonuna katkı sağlar. Bu sayede hem evinizin kötü kokulardan kurtulup hoş kokmasını sağlarsınız hem de ergonomik ve şık tasarımları ile evinize şıklık katarsınız.

Çubuklu Oda Kokusu Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yaşam alanlarınızın güzel kokmasını sağlayan oda kokularını seçerken dikkat etmeniz gereken birkaç püf noktası vardır. Hem sizin hem de aile fertlerinin sevebileceği bir kokuyu almanız önemlidir. Alacağınız oda kokularının kalıcılığı ve kalitesine dikkat etmelisiniz. Solunum yolu ile sağlığınıza zarar verecek ürünleri seçmemeye özen göstermelisiniz.

• Oda kokusu seçiminde en önemli nokta kullanacağınız alanların belirlenmesidir. Her alan için farklı özelliklere sahip kokuları tercih etmelisiniz. Sakinleştirici ve rahatlatıcı özellikteki kokuları salon ve yatak odaları için tercih edebilirsiniz. Çalışma alanlarınız için odak artırıcı oda kokularını tercih edebilirsiniz.

• Evin her bölümü için farklı oda kokuları kullanabilirsiniz. Fakat bu kokular da kendi içerisinde uyumlu olmalıdır. Aksi takdirde birbiri ile karıştığı için kötü bir koku oluşmasına sebep olabilir.

• Banyo ve mutfak gibi alanlar için temizliği ön plana çıkaracak ve oluşan kötü kokuları engelleyecek oda kokularını tercih etmelisiniz.

En sık tercih edilen oda kokusu çeşitleri erguvan, limon, vanilya, amber, sandal ağacı ve çiçek özlerinin oluşturduğu kokulardır.

Çubuklu Oda Kokusu Nasıl Kullanılır?

Bambu ağacından üretilen özel çubuklar ile etrafa hoş kokuların yayılmasını sağlayan çubuklu oda kokularının kullanımları oldukça kolaydır. Evinizde oda kokusu kullanırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta oda kokusunun güneş ışığına maruz kalmasını engellemektir. Çünkü çok fazla sıcak ve soğuk havalar oda kokusunun bozulmasına neden olabilir. Uzun kullanım ömrüne sahip olmasını istiyorsanız gölge alanlarda kullanmalısınız. Cam şişenin içerisine bambu çubukları yerleştirerek kokunun etrafa dağılmasını sağlamalısınız. Ayrıca haftada bir kez çubukları ters çevirerek kullanım ömrünün uzamasına yardımcı olabilirsiniz.

 

En iyi oda kokusu markası olan Ecocotton kaliteli ve hoş kokulu çubuk oda kokusu çeşitleri ile yaşam alanlarınıza şıklığı ve zarafeti getirir. Kalıcı oda kokusu önerisi ve oda kokusuna dair merak ettiğiniz tüm ürünleri bulabilirsiniz. Dilerseniz sevdiklerinize hediyelik oda kokusu armağan edebileceğiniz birbirinden güzel kokuları ecocotton.com.tr adresinden sipariş verebilirsiniz.

 

Devamı için tıklayınız
Gizle
Son Ziyaret Edilen Ürünler
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR