Sağlıklı ve konforlu bir uyku rahatlığı sağlayan tekstil ürünlerinden bir diğeri de pike takımlarıdır. Yatak odalarının hem dekorasyonunda sıkça kullanılan hem de sağlıklı ve organik kumaşlardan üretildiği için günlük kullanımlarda tercih edilen pike takımlarının uyku kalitesine olumlu katkıları vardır. Organik pamuk çeyizlik pike takımları zarif dokunuşu ve modern tasarımları ile yatak odalarınıza şıklık katar.

Çeyizlik Pike Takımı Modelleri ile Tarzını Yansıt

Ev sadece insanların barınması ve korunması için kullandığı bir alan değildir. Ev, kullandığınız ürünler ile tarzınızı yansıtabileceğiniz, huzurlu ve güvenli bir alandır. Çeşitli tekstil ürünleri kullanarak yatak odalarının dekorasyonunda yapacağınız ufak değişimlerle evlerinizin havasını değiştirebilirsiniz. Evlerinizin enerjisini artıracak, renkli dokunuşlar ile içinizi ısıtacak pike takımları da bu tekstil ürünlerinden bir tanesidir. Sade renklerin şıklığını isteyenlerdenseniz gri, krem ve siyah tonlarının hakim olduğu pike takımlarını tercih edebilirsiniz. Diğer yandan renklerin büyüsüne ve etrafa yaydığı enerjiye inananlar ise çizgi desenli pike takımları ile bu enerjiyi yatak odanıza taşıyabilir. %100 organik Ege pamuğundan üretilen pike takımları sadece ürünler açısından yararlı değil aynı zamanda çevreye dost bir yapıdadır. Ege pamuğunun hafifliği ve yumuşaklığı sayesinde yatak odalarına lüks bir hava katacaktır. Bu materyalden üretilen pike takımlarının bir diğer özelliği ise kumaşların nefes alabiliyor olmasıdır. Bu özellik hem cilt sağlığı hem de uyku kalitesi açısından oldukça önemlidir. 

 

220 x 240 cm ölçülerinde pike örtüsünden oluşan çeyizlik pike, hafif ve ince tasarımı sayesinde özellikle yaz mevsiminin vazgeçilmez ürünüdür. Nevresim takımına uygun olarak seçilebilen çeyizlik pike örtüsü kolayca temizlenebildiği için kullanımı da kolaydır. Son zamanlarda yatak örtüsü olarak da kullanımı bulunan çeyizlik pike takımı modelleri ve çeşitlerine Ecocotton kalitesi ve güvencesiyle ecocotton.com.tr’den ulaşabilirsiniz. Hem sevdiklerinize hediyelik pike örtüsü hem de eviniz için çeyizlik pike takımları seçebileceğiniz farklı desen ve renklerde pike örtüleri bulabilirsiniz. 

Çeyizlik Pike Takımı Nasıl Seçilir?

Çeyizlik pike setleri seçerken en önemli nokta elbetteki kumaşıdır. Organik pamuk kumaştan üretilen pike takımlarının cilt sağlığı üzerinde olumlu etkileri vardır. Renk ve desen seçimleri de oldukça önemlidir. Yatak odanızdaki mobilyalara ve nevresim takımlarına uygun seçilen pike takımlarını dekorasyonunuzun bir parçası haline getirin. Hem renklerin canlı ve doğal tonlarını hem de pastel tonlardaki renkler ile bohem bir hava yaratın. Özgün tasarımları ve eşsiz görünümleri sayesinde çeyizlik pike modelleri yatak odanızda her mevsim farklı bir stil oluşturmanıza yardımcı olacak.

 

Kullanım kolaylığının yanı sıra çeyizlik pike takımlarının temizlenmesi de oldukça kolaydır. Çamaşır makinelerinin hassas programında yıkanabilir. Haftada bir ya da iki haftada bir olacak şekilde değiştirilmesi gereken pike takımlarını yıkama talimatları doğrultusunda 40 derecelik programlarda yıkayabilirsiniz. Yıkama esnasında ağır kimyasal temizlik ürünleri kullanmamaya özen göstermelisiniz. Pamuğun yumuşaklığını ilk günkü gibi korumak için yumuşatıcı kullanabilirsiniz. Kaliteli ve şık tasarımları ile çeyizlik pike takımı fiyatları ve çeşitlerine ecocotton'da inceleyebilirsiniz. 

Devamı için tıklayınız
Gizle
Son Ziyaret Edilen Ürünler
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR