Bebek Nevresim Takımları

Bebeklerin dünyayı keşfetmeye ise ilk başladıkları yer kendi yataklarıdır. Dokunarak, görerek ve koklayarak eşyaları öğrenmeye çalışırlar. Bu eşyaların başında ise bebek nevresim takımı gelmektedir. Yastık, yorgan ve yatağa geçirilen bu nevresim takımları bebeğinizin dünya ile ilk tanıştığı günlerden uzun yıllara kadar arkadaşlık etmektedir. Bu arkadaşlığın tehlikelerinden korumak ise elbette ebeveynlerin görevidir.

Bebek nevresimi almaya karar verdiğinizde cinsiyete göre çeşitlenen kız bebek nevresim ve erkek bebek nevresim modellerini göreceksiniz. Kız ve erkek bebek nevresim modelleri kalite, fiyat ve kumaş bakımından hemen hemen aynıdır. Bu iki kategorinin farklılaştığı nokta ise aslında renk ve desenleri olacaktır. Kız bebek nevresimlerinde çiçekler, unicornlar ve daha çok pembe tonları kullanılırken, erkek bebek nevresim modellerinde ise mavinin tonları hakimdir. Buna ek olarak, her iki cinsiyet için de tasarlanmış bebek nevresim takımları da vardır. Son zamanlarda popüler olan isme özel olarak işlenen ve satılan nevresimler de bulunmaktadır.

Nevresim takımları bebeğinizin uyku kalitesini artırması ve sağlıklı bir şekilde gelişimini tamamlaması için çok önemlidir. Bu sebeple bebek nevresim modelleri arasından seçim yaparken görüntüsüne veya fiyatına aldanmadan ne kadar kaliteli ve  sağlıklı bir ürün olduğuna bakılmalıdır. Elbette yüzlerce bebek nevresim ürünü arasından en doğrusunu bulmanız zor olacaktır. Bu sebeple bir nevresimden ne beklediğinizi belirlemeniz en doğru yöntemdir. Bir bebek nevresiminden beklemeniz gereken özellikler şunlar olmalıdır;

Bebek Nevresim Takımlarında Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Battaniye, yorgan, nevresim gibi tekstil ürünleri cilde direkt temas etmektedir. Bu sebeple alınan ürünün cildi tahriş etmeyeceğinden emin olunmalıdır. Konu bebekler olduğunda ise ürünlerin pamuklu olmasına dikkat edilmelidir. Bunun sebebi ise pamuğun yumuşak olması, hava alan yapısıyla terlemeyi engellemesi,  sıcak tutması ve dokunulduğunda verdiği histir. Bebekler dokunmayı çok sevdikleri için pamuklu bir ürün onları rahatsız etmeyecek, aksine peluş oyuncak hissi verecektir. Siz de Ecocotton güvencesiyle %100 organik pamuk bebek nevresim modellerinden dilediğinizi seçebilir ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Bebek Ürünlerinde Organik Kalitesi

Her üründe olduğu gibi organik bebek nevresim ürünlerinde de kaliteye dikkat edilmelidir. Kalitesiz ürün hem kullanım ömrünü azaltacak hem de kısa sürede ilk günkü rengini ve dokusunu kaybedecektir. Ürününüzü uzun yıllar kullanmak istiyorsanız ilk tercihiniz kalitesine güvendiğiniz  bir markayı tercih etmek olmalıdır.

Bebeğiniz için Rengarenk Seçenekler! 

Bebek nevresimlerinde en çok kullanılan renkler  krem, beyaz, gri gibi bebeğinizin gözünü yormayan renklerdir. Bu renklerin üzerine ise bebeklerin hoşuna gidecek baskı ve işlemeler yapılmaktadır. Bunlar ise çoğunlukla hayvanlar, arabalar veya çiçeklerdir. Sizler de bebek nevresimi alırken çok renkli ve göz yorucu modeller yerine daha sade ve dikkat dağıtmayacak renkler seçmelisiniz. 

Bebek Nevresim Modelleri ve Fiyatları Nelerdir?

Ecocotton sürdürülebilir çevre dostu bebek nevresim modelleri ile size ve çevrenize en sağlıklı ürünleri sunmaktadır. Hayal ettiğiniz bebek nevresim seti  modelini bir tıkla sepete ekleyerek sahip olabilirsiniz. %100 organik pamuk bebek nevresim takımı modelleri ve fiyatlarını ecocotton.com.tr'den inceleyebilirsiniz. 

Devamı için tıklayınız
Gizle
Son Ziyaret Edilen Ürünler
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR