₺495,46 KDV Dahil
₺707,80 KDV Dahil
₺495,46 KDV Dahil
₺707,80 KDV Dahil
₺495,46 KDV Dahil
₺707,80 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Antrasit
₺495,46 KDV Dahil
₺707,80 KDV Dahil
₺495,46 KDV Dahil
₺707,80 KDV Dahil
₺495,46 KDV Dahil
₺707,80 KDV Dahil
₺495,46 KDV Dahil
₺707,80 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Beyaz-Turkuaz
₺495,46 KDV Dahil
₺707,80 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Beyaz-Somon

Bebek Tulumu

Her ebeveyn, doğdukları andan büyüyene kadar çocuklarının rahat edebilmesini önemser. Özellikle ailesine bağlı şekilde geçirilmesi gereken bebeklik döneminde dış etkilerden çocuklar kolaylıkla etkilenebilir. Soğuk kış günlerine hazırlık yapmak için çoğu ebeveyn bebeklerini sıcak tutacak bebek uyku tulumunu tercih eder. Çocuğunun rahat bir uyku çekmesini kolaylaştıracak uyku tulumu seçimi oldukça önemlidir. Bebek uyku tulumu alırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır.

 

Eğer bebeğiniz dört aydan küçükse kundaklı bebek uyku tulumu tercih edebilirsiniz. Ancak üçüncü aydan itibaren ellerini kollarını kundak içinden çıkarmaya çalışıyor veya siz onu kundaklarken rahatsız oluyorsa tercihinizi torbalı uyku tulumlarından yana kullanabilirsiniz. Bebeğinizin altıncı ayından itibaren, ayaklı bir tulum seçimi yapmanız önerilmektedir. Çünkü emeklemeye başladığında ve yürürken kendisini daha özgür hisseder. Ayrıca kız bebek tulum ya da erkek bebek tulum alırken ürünün anti bakteriyel ve antialerjik olmasına dikkat edebilirsiniz.

 

Bebek Tulumu Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bebeğiniz uyku tulumu içerisinde rahat hareket edebilmelidir. Gece boyu rahat ve deliksiz bir uyku için doğru beden tercihi buradaki en önemli noktalardan biridir. Küçük beden tercihi çocukların tulum içerisinde rahat uyuyamamasına veya uykusunun bölünmesine neden olur. Bebeğinizin bedenine büyük gelen bebek tulumu ise üzerinden kolayca çıkabilir. Bu tür problemler yaşamamanız için bedenine tam olarak uyan bir tulum tercih edebilirsiniz.

 

Farklı Malzemelerden Üretilen Bebek Tulum Modelleri

Alacağınız yenidoğan bebek tulumu genellikle farklı malzemeler kullanılarak üretilir. Bunların arasında organik pamuk, elyaf ve polar gibi seçenekler görebilirsiniz. Çocuğunuz için en sağlıklı olan seçenek ise organik bebek tulum olacaktır.

 

Organik hammadde kullanılarak imal edilmiş ev tekstil ve bebek giyim ürünleri bulunduran Ecocotton, sürdürülebilir çevre dostu bebek tulum modelleri üretmeyi amaçlar. Doğal gübre ve daha etkin su kullanımı ile hem insanlara hem de çevreye önem verir.

 

Bütün bunlara ek olarak bebek uyku tulum modellerinde çeşitler oldukça geniştir. Uykusunda hareket eden bir çocuğun üstünü açmasını engellemek adına fermuarlı uyku tulumları üretilmiştir. Aynı zamanda çamaşır makinelerinde de kolaylıkla yıkanabilir. Fermuarlı tulumların bir diğer amacıysa geceleri bebeklerin altını değiştirirken kolaylık sağlamasıdır.

Devamı için tıklayınız
Gizle
Son Ziyaret Edilen Ürünler
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR