₺6.109,90 KDV Dahil
₺6.109,90 KDV Dahil
₺6.109,90 KDV Dahil
₺6.109,90 KDV Dahil

Çift Kişilik Yatak Örtüsü

Ecocotton markalı diğer organik pamuk ürünlerde de olduğu gibi çift kişilik yatak örtüsü modelleride organik pamuğun tekstil sektörüne girmesi ile insanların daha sağlıklı bir ürünle tanışma isteği artmıştır. Ecocotton yatak örtüleri %100 organik pamuk kullanılarak üretilmesi, ürünün kalitesini artırdığı gibi doğaya ve iklime olan olumlu desteğiyle de öne çıkıyor. Ekolojik dengenin bozulmaya evrildiği günümüzde canlıları ve doğayı da olabildiğince koruma altına almamız gerekir. Ecocotton üzerine düşen görevi yerine getirerek tüm ürünlerinde tamamen organik ve sürdürülebilir pamuk kullanmaktadır. Organik pamuk çift kişilik yatak örtüsü, üretiminden ve içeriğinde bulunan doğal gübrelerinden üretilir ve işlenirken doğaya hiçbir zarar vermez. Alerjik reaksiyonlara neden olmadan nefes alabilen bir lif olma özelliği taşır. Sıvıyı hapsetmemesi, nefes alabildiği için yazları da gönül rahatlığıyla kullanımı kullanıcıların sıklıkla tercih sebebidir. Kokuyu da az çektiği için daha az yıkama gerektirir ve bu da su maliyetinden olabildiğince tasarruf etmenize yardımcı olacaktır.

 

Çift Kişilik Yatak Örtüsü Kullanımı

Çift kişilik yatak örtüsü, hem pike niyetine hem de yorganın üstüne örtü olarak kullanıma uygundur. 240 x 260 cm boyutlarındadır. İlk organik ev tekstil üretimini gerçekleştiren Ecocotton, sizin ve sevdiklerinizin sağlığını güvence altına alırken bütçe tasarrufuna da katkı sağlar. Sürdürülebilir çevre dostu çift kişilik yatak örtüsü, organik olarak üretildiği için boya ve kimyasal malzemeler olmadan işlenmektedir. Bu da evde yaşayan insanlar ve hatta evcil hayvanları dahi olumsuz etkilere karşı korur. Diğer bir önemli faktör ise doğal kaynakların olabildiğince güvence altına alınmasını desteklemektir. Organik tarım, su kullanımı ve kirliliğini de en aza indirgendiği için kullanılması en sağlıklı metotlarından biridir. Hem işçinin zarar görmeyerek daha az efor sarf etmesi  hem kullanıcıların sağlığının korunması sağlanır. Yumuşak dokusu ile en çok satılan yatak örtüleri, Ecocotton kalitesi ile sizlere sunulmaktadır. Konfor alanı içinden çıkmadan ve sağlıklı bir uyku deneyimi gerçekleştirmek istiyorsanız mutlaka şans vermeniz gereken bir üründür. 40 derecede hassas yıkama özelliğinde yıkanırsa ürünün daha az hasar alarak uzun kullanım ömrü desteklenmiş olur. 

 

Organik Pamuktan Üretilen Çift Kişilik Yatak Örtüsü Modelleri

Organik pamuk kullanımını artırmak kendinizin, ailenizin ve sevdiklerinizin sağlığını güvence altına almak kadar içinde bulunduğumuz gezegeni de korumak demektir. İnsan sağlığını büyük ölçüde tehdit eden kimyasal ve organik olmayan maddeler, bir zaman sonra ciddi hastalıklara da neden olmaktadır. Bundan dolayı kullanıcıların çoğu artık daha sağlıklı ve doğal yollarla üretilen pamuklu tekstillere yönelmektedir. Çift kişilik ölçülere sahip olan yatak örtüsü yatağınıza en uygun şekilde uyum sağlar. Böylelikle yatak örtüsünden maksimum verimi de alabilirsiniz. Farklı renk ve desenler içeren yatak örtüsü modellerine Ecocotton’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kendi ihtiyaç ve zevkinize uygun olan yatak örtüsü modellerini rahatlıkla bulabilir ve dilerseniz hemen sipariş verebilirsiniz.

Devamı için tıklayınız
Gizle
Son Ziyaret Edilen Ürünler
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR