%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
Siyah
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
Mavi
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
Siyah
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
Baskılı
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
Baskılı
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
Bordo

Tek Kişilik Nevresim Takımı

Nevresim takımları bir yatak odasının vazgeçilmezidir. İyi bir tek kişilik nevresim takımı yatak odanızın şıklığını ve uyku kalitesini arttıracaktır. Tüm günün yorgunluğunu ancak iyi bir uykuyla atabiliriz. İyi bir uyku ise seçtiğimiz ürünlerin kalitesine bağlıdır. Bu ürünlerin başında nevresim takımları gelmektedir. Nevresimlerimizi takım halinde alabileceğimiz gibi tek kişilik nevresim seti olarak da alabiliriz. Böylelikle nevresim ihtiyacını karşılayacak bir çok ürünü set içerisinde bulabiliriz.

Tek Kişilik Nevresim Takımının Ölçüleri Nelerdir?

Tek kişilik nevresim takımlarının ölçüleri S, M, L, XL olarak ifade edilmektedir. Seçtiğiniz ürünün tam ölçülerine de ürünün özellikleri alanından ulaşabilirsiniz. Örneğin 160x220 ölçülerindeki tek kişilik nevresim takımında; çarşaf 180x240, yastık kılıfları ise 50x70 ölçülerindedir. Çarşafın boyutu, yorgan kılıfından daha uzundur.

Nevresim Seti İle Nevresim Takımı Arasındaki Farklar Nelerdir?

Tek kişilik nevresimlerin takım veya set fark etmeksizin bir tek kişinin nevresim ihtiyacını karşılamak üzere üretildiğini unutmayalım. Bu sebeple her ikisinin içerisinde bir yastık kılıfı, bir yorgan kılıfı kesinlikle bulunmaktadır. Buna ek olarak set ürünlerinde ekstra çarşaf veya dekoratif yastık kılıfları da yer almaktadır. Modeller arasında set içeriğinde farklılıklar olabilir bu sebeple dikkatli inceleyip ürününüzü öyle almalısınız.

Ecocotton Farkıyla; Tek Kişilik Nevresim Takımı Avantajları 

Yatak odası tekstil ürünleri arasında yer alan tek kişilik nevresim takımı  yatağınız için bir koruma görevi görür. Yatağımızı, yorganımızı veya yastığımızı sıklıkla yıkamamız mümkün değildir. Fakat kullandığımız tek kişilik nevresim bu hijyeni sağlayacaktır.  Kolaylıkla çıkarıp takabileceğiniz kılıflar  yıkamaya uygundur. %100 pamuklu tek kişilik nevresim takımları ile yumuşacık hissederken konforu sonuna kadar yaşamak Ecocotton ile mümkündür. Pamuksu yapısı ile gece boyu vücut ısınız korunurken hava alan göznekleri terlemenizi önleyecektir.

Nevresim Takımları Nasıl Temizlenmelidir?

Nevresim takımlarının temizliği oldukça önemlidir. Gün aşırı kullandığımız bu ürünler cildimize doğrudan temas etmektedir.  Bu sebeple sıklıkla yıkanmalı ve hijyenik olduğundan emin olmalıyız. Temizleme işlemi için öncelikle nevresim takımının kumaşının ne olduğunu bilmeliyiz. Eğer organik tek kişilik nevresim takımı gibi %100 pamuklu bir ürün ise mutlaka  doğru yıkama yöntemleri kullanmalıyız. İki yolla neresimlerimizi yıkayabiliriz. İlki makinede en fazla 40  derecede hassas program tercih edilmelidir. Elde yıkama tercih edecekseniz yıkama suyunun ılık olmasına dikkat etmelisiniz. Her iki yöntemde dikkat edilmesi gereken detaylar bulunmaktadır. Bunların ilki doğru deterjan seçimidir. Makine ve elde yıkamaya uygun deterjanlar tercih edilmeli yıkama esnasında çamaşır suyu gibi ürünlerinizi ağartacak kimyasallar kullanılmamalıdır.

Tek Kişilik Nevresim Takımı Fiyatları Nelerdir?

Hayal ettiğiniz odanız için ege pamuğu kullanılarak üretilen sürdürülebilir çevre dostu tek kişilik nevresim takımı modellerinden dilediğinize sahip olmanız için www.Ecocotton.com.tr adresimize gelebilirsiniz. Tüm fırsatlardan yararlanmak ve kampanyalı tek kişilik nevresim takımı sahibi olmak için takipte kalmanız yeterlidir. Sevdikleriniz ve sizin için en iyisi Ecocotton...

Devamı için tıklayınız
Gizle
Son Ziyaret Edilen Ürünler
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR