ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Yatak odalarının vazgeçilmez ürünlerinden biri olan yastık kılıfları hem dekorasyon hem de uyku kalitesi açısından önemlidir. Fakat bebekler için hazırlanan yastık kılıfları çok daha büyük öneme sahiptir. Hassas cilde sahip olmalarından dolayı onların cildine zarar vermemesi ve daha iyi bir uyku uyumalarını sağlaması gerekir. Bebeklerin cildini koruyan organik pamuk ipliğinden üretilen kumaşlardan tasarlanan çok fazla bebek yastık kılıfı modeli vardır.

Bebek Yastık Kılıfı Modelleri

Farklı tasarım ve renklere sahip bebek yastık kılıfı modelleri bebeğinizin cinsiyetine, vücut yapısına ve uyku düzenine bağlı olarak değişir. Bebekler için en önemli şeylerden biri de kaliteli bir uykudur. Uyku kalitelerini artırmak ve onları rahat hissettirmek için en doğru yastığı ve yastık kılıfını seçmelisiniz. Bebek yastık kılıfı modelleri hem bebeğinizin odasına şıklık katacak, dekorasyonunu tamamlayacak hem de sağlıklı ve kaliteli bir uyku uyumalarını sağlayacaktır. Genellikle 40 x 60 cm ebatlarında %100 pamuk ipliğinden üretilen kumaşlarla tasarlanan birbirinden renkli ve eğlenceli yastık kılıfları ile bebeğinizin sağlığını korurken onlara renkli bir oda da hazırlayabilirsiniz. Özellikle Ege pamuğu ile üretilen yastık kılıfları yüksek kaliteye sahiptir. Saten içeriği ile ciltte yumuşak bir his bırakırken ipeksi ve pürüzsüz dokusu ile de benzersiz bir uyku deneyimi sunar. Ecocotton kalitesinde organik bebek yastık kılıfı ve çocuk yastık kılıfı modellerini incelemek isterseniz sayfadan ulaşabilirsiniz. En sağlıklı ve kaliteli bebek ürünlerine sahip Ecocotton görsel tasarımları ve ürün kaliteleri ile en uygun bebek ürünlerini sizlere sunar. 

Bebek Yastık Kılıfı Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebeğinizin sağlığı her şeyden önemlidir. Sağlıklı bir uyku ve cilt için yastık kılıfı seçerken de ekstra özen gösterilmeli ve bebeğiniz için en doğru yastık kılıfı seçiminde bulunmalısınız. %100 organik pamuk ipliğinden üretilen yastık kılıfları hem bebeğin cildini hem de uyku kalitesini korur. Fakat yastık kılıflarının sadece seçimi değil kullanımı da oldukça önemlidir. Daha uzun süre kullanım ömrüne sahip olması için dikkat etmeniz gereken birkaç unsur vardır. 

• Bebekler uyku esnasında çok fazla terlerler. Yastık kılıfına nüfuz eden bu ter daha sonra ciltlerine zarar verebilir. Bu yüzden haftada en az 2 kez yastık kılıfları değiştirilmelidir. 

• Bebekler ilk zamanlar çok fazla süt kusabilir. Bu durumda yastık kılıfının daha sık kirlenmesi anlamına gelir. Bu lekelerden kurtulmak için yastık kılıflarını sıkça yıkamalısınız. Yıkama işlemini leke olduğu an hızlıca yapmalısınız. Yastık kılıfındaki leke kumaş nüfuz etmeden temizlenirse hem leke kalıntıları kalmaz hem de daha uzun kullanım ömrüne sahip olurlar.

• Bebek yastık kılıfını temizlerken bebeklere özel parfüm içermeyen deterjanlar kullanılmalıdır. Pamuk ipliğinden üretilen yastık kılıflarının yumuşaklığını koruması için yıkama esnasında bir miktar yumuşatıcı kullanabilirsiniz.

 

Bebeğinizin sağlığına dost bebek kılıfı modelleri ve daha fazlası için Ecocotton’u inceleyebilir ve farklı renk ve desen seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. 

Devamı için tıklayınız
Gizle
Son Ziyaret Edilen Ürünler
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR