ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Tekli Bornoz Seti

Bornozlar duş sonrası sıklıkla ihtiyaç duyulan ürünler arasına girmeyi başarmıştır. Tekli Bornoz seçimi yaparken konforunuzu ön planda tutmanız gerekmektedir. Duş sonrası üzerinize giydiğiniz bornozla güzel bir kahve keyfi yapabilir ya da sabahları üzerinize giyerek güne başlayabilirsiniz. Bornozun üzerinizdeki duruşunu belirleyecek olan nokta kalitedir. Kaliteli bir bornoz tercihi yaptığınızda vücudunuzu sımsıkı saran ve kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olan bir tekstil ürününe sahip olmuş olursunuz. Bornoz kalitesini belirleyen belli başlı noktalar bulunmaktadır. Bu noktalar arasında en önemlisi doku özelliğidir. Pamuk, saten ya da polyester olabilir, fakat en fazla tercih edilen doku çeşidi pamuktur. Pamuklu yapıda olan kumaşlar ilk kullanımdan itibaren kalitesini sunmayı başarır. Tekli bornoz seti tercihlerinde pamuklu veya organik pamuk doku seçimi bu nedenle oldukça önemlidir.

 

Bornoz Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bornoz satın alırken dikkat edilmesi gereken birden fazla unsur bulunmaktadır. Satın alacağınız tekli bornozun pamuklu yapıda olması oldukça önemlidir. Pamuklu bir bornoz satın aldığınızda ürün içerisindeki pamuk oranını değerlendirmelisiniz. %100 pamuk bornozlar olabileceği gibi %80, %75, %50, %35 oranında pamuk içerikli ürünlerle de karşılaşabilirsiniz. Ürün içeriğinin tamamının pamuktan yapılmış olması hem kalite hem de sağlık açısından oldukça önemlidir. Teninizle temas eden bornozlar iyi bir içeriğe sahip olmadıkları durumda vücudunuzda tahrişlere ve olası olumsuzluklara neden olabilir. Ege pamuğu içeren tekli bornoz ürünleri sunmuş olduğu kalite ve dokusuyla ilk kullanımdan itibaren kullanıcılarının beğenisini toplamayı başarmıştır. Sürdürülebilir çevre dostu tekli bornoz modelleri de kullanıcıların beğenisini kazanan bir diğer model olmaktadır. Pek çok kişi giydiği kıyafetlerin çevre dostu olmasına önem vermektedir. Siz de onlardan biriyseniz bornoz alırken bu özelliğe dikkat etmeniz gerekecektir.

 

Pamuklu Bornozun Avantajları Nelerdir?

Organik pamuk içerikli bornoz modelleri yaz ve kış aylarında kullanıcılarına avantaj sağlar. İçerisinde kullanılan lifler ve iplikler sayesinde yazın serin kalmanıza kışın ise vücudunuzu sararak sıcak kalmanıza yardımcı olabilir. Islak teninize doğrudan temas eden organik pamuk bornozlar vücudunuzdaki fazla suyu ve nemi içine hapsederek kolaylıkla kurulanmanıza yardımcı olur. İçerisine çekmiş olduğu su bornoz üzerinde hiçbir ağırlık yapmamaktadır. Bu nedenle duş sonrası bornoz keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. İçerisinde doğal özler barındıran pamuklu bornozlar hassas ciltler için oldukça idealdir. Bebeklerin ve çocukların kullanımı için oldukça uygun olan bu organik pamuklu bornozları gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

 

Doğal İçerikli Bornoz Neden Alınmalıdır?

Doğal özelliklere sahip olan kumaşlar cilt sağlığı açısından oldukça önemlidir. Cildinize uyum sağlayan ürünler cildiniz üzerinde tahriş ve yıpranma yapmamaktadır. Doğal içerikli bornoz modelleri ilk kullanımdan itibaren kullanıcılarından tam not almayı başarmıştır. Doğal içerikli bornoz modelleri çocuk ve bebeklerin kullanımına oldukça uygundur. Tekli bornoz seti içerisinde bornoz, saç havlusu, terlik ve diğer aksesuar seçenekleri yer almaktadır. Siz de bornoz seti tercihleri arasından kendinize uygun ürünleri değerlendirebilirsiniz. Tekli bornoz ürünleri renk, model, doku özelliklerine göre birbirinden ayrılmaktadır. Bu ürünler arasından kendi zevkinize uygun modelleri kolaylıkla bulabilir ve satın alabilirsiniz. Tekli bornoz fiyatları ve çeşitleri ile birlikte Ecocotton’da yer almaktadır. Dilerseniz ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.

Devamı için tıklayınız
Gizle
Son Ziyaret Edilen Ürünler
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR