Ecocotton'dan Kış Sezonu için 3 Nevresim Takımı Renk Trendi

Ecocotton'dan Kış Sezonu için 3 Nevresim Takımı Renk Trendi

NEVRESİM TAKIMLARI İÇİN RENK TRENDİ

Ecocotton Nevresim ile Renk Kombini

 

Bir yatak odası için renk seçimi söz konusu olduğunda renklerin verdiği duygu geçişleri çok önemlidir. Enerjik ve karamsar arasındaki çizginin ortasında seçimler yapılmalıdır. Birçok ton bu denge duygusunu getirmek için mücadele eder. Mutluluğu uyandıracak ve ana ya da yatağınıza biraz hayat getirecek kadar güneşli, ama aynı zamanda sofistike ve olgun hissettirecek kadar derin duyguları barındırmalıdır.

 

Kış aylarında hepimiz evimizde daha çok zaman geçiriyoruz. Yağmur, soğuk, rüzgar kapalı ortamlar bizleri ruhsal olarak etkiliyor. Peki evde enerjimizi yükseltmek, keyifli vakit geçirmemizi sağlamayı nasıl başarabiliriz. Hepimiz yoğun iş temposu, stres gibi faktörlerden arınmak yeni güne pozitif enerjilerle ve dingin bir ruh haliyle başlamayı arzu ediyoruz.

 

Günün bütün karmaşasından uzaklaşıp kendimizle baş başa kaldığımız evin en özel köşesi yatak odamız. Bugün yatak odamızda nevresim seçimleri nasıl olmalı, renk seçimlerini neler olmalı 2021-2022 kış renk trendleri nelerdir gibi konulara değineceğiz.

 

Yatak odası bir mabet gibidir, evinizin hemen hemen tamamı gelen konuklarınıza açıkken yatak odanız size özeldir. Kişisel zevklerinizi tarzınızı en rahat uygulayıp yansıtabildiğiniz alandır.

 

Öyleyse yatak odalarımız nasıl olmalı sorusunun ilk cevabı kendinizi rahat hissedebileceğiniz bir dekora sahip olmalıdır. Aksesuarlar, yatak seçimimiz, nevresim, yatak örtüsü ve pike seçimleri, yatağınızın oda içindeki konumu gibi detaylar son derece önemlidir.

 

İlk olarak yatak yerleşimi pencereye karşı olmamalıdır. Sabah uyandığınızda güneş ışığı yüzünüzde vurup sizi uyandırmamalı, biliyoruz ki kaliteli uyku sağlıklı yaşam için son derece önemli.

 


Yatağınızda kullandığınız nevresim, yatak örtüsü gibi meteryaller uyku kalitenizi belirleyen unsurlardır.nevresim seçimlerinizi yaparken yüzde yüz pamuk, keten gibi doğal elyaflardan üretilen ürünleri tercih etmelisiniz. Hayatınızın üçte birinin uyuyarak geçirdiğimizi düşünürsek vücudumuzla direkt temas halinde olan bu kumaşların nasıl üretildiği hangi meteryallerden üretildiği sahip olduğu sertifkalar son derece önemli. %100 Organik Pamuk nevresim takımları uyku sağlığımızı olumlu yönde etkiler.

1/3 TERRA

2021'de Earthy Organic Trendini (Dünya Organik Trendi) iç mekanlar için büyük bir trend olarak doğal görünümlü renklerden biri olan kiremit rengini öne çıkarttı. Bu renk sıcak tonların etkisiyle mutlu ve canlandırıcı hissettiriyor. Bu rahat, özgür ve ikonik havayı seven boho severler, son dönemlerde kiremit renginin doğal cazibesine kapılarak hem organik nevresim takımları, hem de organik yatak örtüleri ile yatak odalarının enerjilerini yükseltmekteler. 

 


Ayrıca haşır, sisal bitkisi ve diğer benzer dokular gibi yıpranmış veya organik malzemelerin yanında gerçekten iyi bir performans sergiliyor. Ecocottonun renk paletleri arasında da sıkça yer bulan terra rengi 2022 koleksiyonunda da yer alıyor.

2/3 GÜL KURUSU

Bu yatak odası renk trendini ecocotton renk paletine göre uyarladık diyebiliriz! Bunun nedeni, şu anda pek çok markanın kırmızıdan mora ton skalasının tamamını keşfetmesidir, Bu yüzden, elbette bu trendi Gülkurusu olarak adlandırıyoruz, ancak kullanılan bir sürü renk tonu var. Biraz bordo, biraz kestane rengi, biraz erik, biraz şiraz ve hatta biraz kuru üzüm tonu var. Eminiz içinde birkaç renk daha vardır. Ancak buradaki mesaj açık: Bu Sonbahar ve Kış yatak odanız için zengin ve romantik bir hava istiyorsanız, bunu elde etmenin yolu tüm bu renklerin bir kombinasyonudur.
Gül kurusu organik pamuk nevresim takımları, keten nevresim takımları ve daha fazlası için sitemizi ziyaret edebilirsiniz; https://www.ecocotton.com.tr/yatak-odasi/nevresim-takimi

3/3  HAKİ

En popüler ve sevilen yatak odası renk trendine geldik; Haki!

Bu yıl boyunca tercih edilen bir tür renk paleti, ancak daha soğuk aylarda içinizi ısıtır. Rahatlık duygusuna sahiptir, ve evinizdeki siyah, beyaz, gri ve kahverengi renklere de çok güzel uyum sağlar.
 

Etiketler: Nevresim Takımı, Trend Renkler, Yatak Odası Stili,
Aralık 10, 2021
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR