Battaniye ile Kış Terapisi Eviniz ve Ruhunuz Kışa Hazır mı?

Battaniye ile Kış Terapisi Eviniz ve Ruhunuz Kışa Hazır mı?

Eviniz ve Ruhunuz Kışa Hazır mı?

Ecocotton Battaniye ile Kış Terapisi

 

 

Sonbahara veda ettiğimiz şu günlerde, artık sonbahar travmasını atlatıp, kışı kabullenmeye başlamış olmalıyız. Konforlu bir ev ortamı kış psikolojisinin üstesinden gelmek çok daha rahat olacaktır. Sizlere evinize şıklık katacak ve konforunu arttıracak dekoratif fikirler verebiliriz.

 

 

 

Kış ayı ile birlikte evimizin dekorasyonunda yapacağımız küçük dokunuşlarla evinizi kışa hazırlayacaktır. Mesela sizin de aklınıza ilk gelen koltukların kenarına usulca atılmış ve odayı sıcacık rahat gösteren battaniyeler gözünüzde canlanmıştır. Hemen hemen her evde bulunan hasır sepetler içine bırakılmış örgü battaniyeler, ya da ahşap merdiven raflarına serpilmiş sıcak renklerdeki örgü battaniyeler gibi daha hayal ederken bile verdiği sıcaklık ve rahatlık hissi psikolojinizi de otomatik olarak kışa hazırlayacaktır. Koltuk üstüne öylesine bırakılmış gibi duran doğal formundaki örgü battaniye tüm sıcaklığı ile sizi sararken beraberinde içeceğiniz sıcacık kahve hem içinizi ısıtacak hem de ruhunuzu okşayacaktır.

 

Peki hem dekoratif hem de rahatlık hissi sağlayan örgü battaniye seçimlerini yaparken nelere dikkat etmeliyiz? Dokusu, modeli, siz seçimlerinizi yaparken neleri göz önünde bulunduruyorsunuz?

 

%100 Pamuk ipliğinden üretilmiş bir battaniye sağlık açısından önemli bir seçim faktörü olmalı. pamuk ipliği rahat nefes alabilen yapısı ve Pamuk lifinin uzunluğu sayesinde kopmaya, sürtünmeye karşı sağlamlığı bulunmaktadır.

 

Favori örgü kazağınızın hissettirdiği o sıcak dokunuş da başka bir faktör. El örgüsü havası yarattığı nostaljik hava, sıcaklık hissi ve baklava veya Selanik desenler ile pek çok kişinin tercihi oluyor.

Örgü battaniyelerden söz etmişken, elde örülmüş gibi duran, doğal görünümüyle ecocotton %100 pamuk örgü battaniye soğuk kış günlerinde vazgeçilmez olacak.

Kolay yıkanabilir olması, yıkama sonrası ilk formunu kaybetmemesi de günlük kullanımlar için oldukça uygun.

 

 

Etiketler: Battaniye, Dekorasyon
Aralık 03, 2021
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR