ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Pikeli Nevresim Takımı

Nevresim takımı satın alırken özellikle sağlık açısından dikkat edilen en önemli unsur ürünün içeriğinde organik pamuk olmasıdır. Organik pamuk kullanılmasının sebeplerinin başında ise iklim ve ekosistemi korumak gelir. Özellikle Ege bölgesinin Denizli yöresinde yetişmiş olan organik pamuk, size rahat hissettireceği kadar her mevsimde rahatlıkla kullanmanıza da olanak sağlar. Nefes alabilir özelliği sayesinde uzmanlar tarafından da tavsiye edilen organik pamuk; nemi hapsetmez ve sizi uyku esnasında da terletmeden mükemmel konforu yakalamanıza yardımcı olmaktadır. Diğer pamuklara göre daha dayanıklı olduğu bilinen Ege pamuğu, ev tekstilinde kullanılan ürünlerin en başında gelmektedir. Bunun kuşkusuz en önemli etkeni de bahsedildiği gibi hem doğaya ve ekolojiye sağladığı fayda ve sürdürülebilir oluşu; hem de cilde iyi gelen nefes aldıran özelliği ve maksimum konfor sağlamasıdır.

Pikeli Nevresim Takımı Özellikleri

Nevresim takımı pikeli olduğu için kışın yorganı ile kullanılırken yazın da pike ile kullanımını destekleyerek ekstra bir konfor sağlayacaktır. Organik ürünler kullanarak doğa sürdürülebilirliğine siz de katkı sağlamak isterseniz sürdürülebilir çevre dostu pikeli nevresim takımı gibi takımlara sahip olabilirsiniz. Normal ürünlerden farkı kullandıkça ortaya çıkacaktır. Organik pamuğun getirmiş olduğu maksimum yumuşaklık hissi ve uzun yıllar kullanım ömrü bir araya geldiğinde ortaya maksimum performans gösteren harika bir oluşum çıkmaktadır. Bozulan ekosistemin daha da kötüye gitmemesi adına organik ve sürdürülebilir ürünlerin revaçta olduğu bu dönemde, siz de iklimsel dönüşümlerin insanoğlunun aleyhine gerçekleşmemesi adına bir katkı sağlamak isterseniz organik pamuklu pikeli nevresim takımı ürünleri tercih ederek hem cebinizden hem de eşyaların ömründen tasarruf etmiş olursunuz. Uzun yıllar size eşlik edecek kalitede ürün tercih etmek size de maliyet açısından avantaj sağlayacaktır. 

Pikeli Nevresim Takımı Fiyatı

Pamuk üretiminde kullanılmış olan suni gübreler ve çeşitli kimyasal maddeler, doğayı kirletirken ekosisteme de oldukça zarar vermektedir. Bunun yanı sıra tüm canlı sağlığını da tehlikeye atarak kullanılan kimyasal maddelerin doğayla bütünleşmesini sağlamaktadır. Organik pamuk ise tamamen kimyasal maddelerden uzak yetiştirilir ve yalnızca doğal gübreler kullanılır. Bu nedenle organik pikeli nevresim takımı, sağlığınızı güvence altına aldığı kadar doğa için verdiği mücadele ile de isminden söz ettirmektedir. Daha esnek, ultra yumuşak, hassas ciltler için uygun olarak herhangi bir reaksiyona sebebiyet vermeyen pikeli nevresim seti son zamanların sıklıkla tercih edilen modellerinin başında gelmektedir. İnsan sağlığı açısından olumlu yönleri öne çıkarken bebekler için de son derece uygundur ve bu yüzden annelerin sıklıkla tercih ettiği bir yapıdadır. Farklı renk ve desenlere sahip modelleri ile sizlere birçok seçenek sunan pikeli nevresim takımı modellerine Ecocotton’dan kolaylıkla ulaşabilir ve dilerseniz zevkinize ve ihtiyacınıza uygun olan ürünü hemen sipariş verebilirsiniz. 

Devamı için tıklayınız
Gizle
Son Ziyaret Edilen Ürünler
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR